Статистика Hot Games (Explanation)

In this section you will find the previous algorithm suggestion with over than 60% possibilities and then compare the success of the algorithm by yourself. You can chose the dates you want to see the results of the algorithm prediction success (from-to) for a specific period of time.

Статистика - HOT Games

От За

Дата Домакин Гостуващ Език Точки Прогноза Резултати Odds Прогноза Over Under Odds
22/3 Chania OFI Crete Football League (1) - Gree 0-2 2 (65%) 1,68 - 1,70
22/3 Auerbach Carl Zeiss Jena Regionalliga Northeast - Germ 0-1 2 (55%) 1,58 - 1,95
22/3 Neustrelitz Meuselwitz Regionalliga Northeast - Germ 2-2 2 (65%) 1,76 - 1,75
22/3 Monte Azul Rio Branco Paulista serie C - Braz 2-2 1 (63%) 2,01 U (65) 1,65
22/3 Nova Iguacu Portuguesa Carioca - Braz 0-0 1 (63%) 1,61 O (60) 1,73
22/3 Pasaquina Aguila Primera Div - El S 1-1 - 1,76 U (65) 1,95
23/3 Osasco Marilia SP Paulista serie C - Braz 2-0 1 (63%) 1,71 - 1,85
23/3 Sao Bento Santos SP Paulista Serie A - Braz 2-0 - 1,68 U (65) 1,70
23/3 Sao Bernardo FC SP Ferroviaria Paulista Serie A - Braz 0-0 1 (63%) 2,16 - 1,80
23/3 Bragantino Barbarense Paulista Serie B - Braz 0-2 1 (80%) 1,30 - 2,20
23/3 Gremio Cat. Paulista FC SP Paulista serie C - Braz 0-1 2 (55%) 1,74 - 1,80
23/3 Cianorte Toledo Colonia Work Paranaense - Braz 2-1 1 (80%) - - -
23/3 Malucelli PR Atletico PR Paranaense - Braz 1-1 1 (80%) 3,52 - 1,75
23/3 Prudentopolis IGUACU PR Paranaense - Braz 0-2 1 (70%) - - -
23/3 Penapolense SP RIO PRETO Paulista Serie B - Braz 2-0 - 3,27 U (65) 1,70
23/3 Batatais At. Votuporanguense Paulista Serie B - Braz 0-1 1 (80%) 1,63 U (70) 1,70
23/3 Taubate Sertaozinho Paulista Serie B - Braz 1-2 1 (63%) 2,06 - 1,75
23/3 Independente At. Joseense Paulista serie C - Braz 1-3 2 (65%) 1,86 - 1,67
23/3 Noroeste Nacional Paulista serie C - Braz 3-0 2 (65%) - - -
23/3 Palmeiras Mirassol Paulista Serie A - Braz 2-0 1 (80%) 1,41 - 2,08
23/3 Veranopolis Passo Fundo Camcho - Braz 0-0 1 (70%) 1,63 U (70) 1,60
23/3 Londrina Parana Paranaense - Braz 2-2 2 (65%) 2,41 U (70) 1,57
23/3 Botafogo SP Sao Paulo Paulista Serie A - Braz 1-1 - 3,11 O (80) 2,05
23/3 Flamengo Bangu Carioca - Braz 3-0 1 (85%) 1,20 O (60) 1,60
23/3 Sabayil Sharurspor 1 Division - Azer 3-0 1 (80%) - O (65) -
23/3 Goyazan Qazax Ravan Baku 1 Division - Azer 3-0 2 (55%) - O (85) -
23/3 Can Tho Quang Ninh Viet nam League - Viet 1-1 2 (65%) 2,11 O (60) 1,65
23/3 Long An T & T Ha Noi Viet nam League - Viet 1-5 2 (70%) 1,45 - 2,40
23/3 Lokbatan Zaqatala 1 Division - Azer 3-2 1 (63%) 2,41 O (70) 1,73
23/3 Agrotikos Asteras Apollon Smyrnis Football League (1) - Gree 0-1 2 (55%) 1,17 - 2,05
23/3 Misr Lel Al Masry Premier League - Egyp 4-2 1 (63%) 2,51 - 1,62
23/3 First Vienna St. Polten II Regionalliga East - Aust 2-2 1 (85%) 1,17 - 3,10
23/3 Juventus Portuguesa Paulista Serie B - Braz 3-1 - 1,81 U (80) 1,60
23/3 Macae Esporte Resende Carioca - Braz 1-2 - 2,61 - 2,00
23/3 Corinthians Red Bull Paulista Serie A - Braz 1-1 1 (70%) 1,54 U (65) 1,70
24/3 Coritiba Procopense Paranaense - Braz 2-0 1 (80%) 1,25 - 2,05
24/3 Brazil Pelotas Caxias Camcho - Braz 1-1 - 2,89 U (65) 1,57
24/3 Botafogo RJ Fluminense Carioca - Braz 2-3 2 (65%) 2,91 - 1,75
24/3 Dinamo FK Odzaci Priva liga - Serb 2-0 - 1,81 U (65) 1,50
24/3 Tadjenant MO Bejaia Ligue 1 - Alge 1-1 1 (63%) 1,54 U (60) 1,50
24/3 Radomiak Radom O. Zambrow II Liga - Pola 1-1 1 (80%) 1,41 U (65) 1,95
24/3 SV Grodig SAK Salzburg Regionalliga West - Aust 0-0 1 (85%) 1,05 - 4,50
24/3 Gleisdorf Steyr Regionalliga Centre - Aust 3-3 1 (63%) 1,71 - 2,40
24/3 Seekirchen Kufstein Regionalliga West - Aust 2-0 - 1,86 O (70) 1,48
24/3 Ebreichsdorf Parndorf Regionalliga East - Aust 2-2 - 3,52 O (70) 1,62
24/3 Admira Schwechat Regionalliga East - Aust 0-1 1 (70%) 1,45 - 2,70
24/3 Schweinfurt Unterhaching Regionalliga Bavaria - Germ 2-1 2 (55%) 1,68 - 2,08
24/3 Victoria Hamburg Dassendorf Oberliga Hamburg - Germ 2-2 2 (55%) 2,01 - 2,40
24/3 Belfort Boulogne National - Fran 0-2 2 (55%) 2,31 - 1,50
24/3 Consolat Marseille Chateauroux National - Fran 1-3 - 3,42 - 1,62
24/3 CA Bastia Quevilly Rouen National - Fran 1-1 2 (55%) 3,27 - 1,67
24/3 Paris FC Epinal National - Fran 1-0 - 1,68 U (70) 1,44
24/3 Suderelbe Buchholz Oberliga Hamburg - Germ 1-4 - 1,63 O (70) 1,40
25/3 Argentinos Jrs San Martin de T. Primera Nacional - Arge 3-1 1 (63%) 1,68 U (65) 1,48
25/3 Sao Caetano Oeste Paulista Serie B - Braz 1-1 1 (70%) 1,54 - 1,70
25/3 Cuenca Delfin Serie A - Ecua 1-1 - 3,52 U (85) 1,65
25/3 Correcaminos Cimarrones Liga de Ascenso - Mexi 1-1 2 (55%) 2,76 - 1,62
25/3 Dersimspor Tire 1922 Spor 3nd Lig G2 - Turk 5-4 - - U (65) -
25/3 Silivrispor Oyak 3nd Lig G2 - Turk 2-0 - - U (70) -
25/3 Pazarspor Yomraspor 3nd Lig G2 - Turk 2-0 - 3,21 U (80) 1,57
25/3 Adliyespor Maltepespor 3nd Lig G3 - Turk 1-1 1 (63%) 1,68 - 1,65
25/3 Sakaryaspor Orduspor 3nd Lig G3 - Turk 5-0 1 (85%) 1,25 - 2,35
25/3 Bergama Muglaspor 3nd Lig G3 - Turk 4-1 - 2,64 - 1,62
25/3 Darica G Birligi Orhangazispor 3nd Lig G3 - Turk 3-0 1 (70%) - - -
25/3 Duzyurtspor 12 Bingol Spor 3nd Lig G3 - Turk 1-2 1 (70%) - U (65) -
25/3 Karvina Hlucin U19 1st Division - Czec 1-2 1 (85%) 1,07 O (85) 1,22
25/3 Hradec Kralove Slavia Prague U19 1st Division - Czec 1-1 1 (80%) 1,86 O (80) 1,57
25/3 Alessandria Racing Club Roma GA Lega Pro - Ital 2-1 1 (70%) 1,20 - 2,20
25/3 Cremonese Pontedera GA Lega Pro - Ital 1-1 1 (63%) 1,54 - 2,00
25/3 Sol de America Trinidense Primera Div - Para 3-0 X (60%) 4,52 - 2,88
25/3 Arsenal Kiev Mykolaiv Persha Liga - Ukra 1-0 1 (63%) 1,92 U (60) 1,60
25/3 Poltava Illichivec Persha Liga - Ukra 0-2 2 (55%) 1,41 - 1,70
25/3 Erfurt Mainz 05 II 3 Liga - Germ 0-0 1 (63%) 2,16 - 1,57
25/3 Jahn Regensburg Osnabruck 3 Liga - Germ 1-2 1 (63%) 1,84 - 1,95
25/3 FSV Frankfurt Lotte 3 Liga - Germ 2-0 2 (55%) 3,27 - 1,67
25/3 Memmingen Garching Regionalliga Bavaria - Germ 2-0 1 (70%) 1,81 O (65) 1,62
25/3 Pirmasens Nottingen Regionalliga Southwest - Germ 0-0 1 (70%) 2,01 - 2,10
25/3 Stuttgart II Mannheim Regionalliga Southwest - Germ 0-1 2 (55%) 2,06 - 1,65
25/3 SSV Ulm Homburg Regionalliga Southwest - Germ 1-1 1 (63%) 2,39 - 1,73
25/3 Wattenscheid Sprockhövel Regionalliga West - Germ 2-0 1 (70%) 1,45 - 2,10
25/3 Schalke II Wuppertal Regionalliga West - Germ 4-2 2 (65%) 2,71 - 1,70
25/3 Kolos Kovalivka Ternopil Persha Liga - Ukra 4-1 1 (80%) 1,25 - 1,93
25/3 Skala Stryi Gelios Persha Liga - Ukra 0-1 - 1,96 U (65) 1,65
25/3 Goeppinger SV Hollenbach Oberliga Bade Wurttemberg - Germ 2-0 1 (63%) 1,61 - -
25/3 Inter de Limeira Osasco Paulista serie C - Braz 2-1 1 (63%) 1,92 - 1,95
25/3 Lamia Chania Football League (1) - Gree 2-1 1 (85%) 1,06 - 2,70
25/3 Brno C. Budejovice U19 1st Division - Czec 3-1 1 (70%) 1,45 O (85) 1,43
25/3 Pribram Vysocina U19 1st Division - Czec 1-0 1 (63%) 1,34 O (65) 1,45
25/3 Wolfsberg Deutschlandsb. SC Regionalliga Centre - Aust 3-0 2 (65%) 1,63 - 2,38
25/3 OFK Belgrade Sindjelic Priva liga - Serb 1-0 - - U (65) -
25/3 Macva Radnicki Pirot Priva liga - Serb 1-1 1 (70%) - U (60) -
25/3 Piacenza. Lupa Roma GA Lega Pro - Ital 0-0 1 (80%) 1,68 - 1,60
25/3 Dunkerque Concarneau National - Fran 3-0 1 (63%) 1,84 - 1,62
25/3 Sochi-04 Legion-Dynamo Makhachkala PFL SOUTH - Russ 3-1 1 (63%) 1,45 - 1,98
25/3 Desna Cher. Bukovina Persha Liga - Ukra 0-0 1 (70%) 1,37 - 1,70
25/3 Bahlingen Spielberg Oberliga Bade Wurttemberg - Germ 3-2 1 (80%) 1,56 O (70) -
25/3 Neckarelz Neckarsulm Oberliga Bade Wurttemberg - Germ 0-3 2 (80%) - O (85) -
25/3 Bissingen Oberachern Oberliga Bade Wurttemberg - Germ 6-0 - 1,34 O (80) -
25/3 RW Darmstadt Alzenau Oberliga Hessen - Germ 0-1 - 1,25 O (80) -
25/3 FSC Lohfelden Urberach Oberliga Hessen - Germ 0-0 1 (63%) 1,34 O (80) -
25/3 RW Hadamar Lehnerz Oberliga Hessen - Germ 2-0 - 2,16 O (80) -
25/3 Baunatal SV Steinbach 1920 Oberliga Hessen - Germ 6-1 - 1,74 O (85) -
25/3 Fulda Ederbergland Oberliga Hessen - Germ 4-0 1 (70%) 1,45 O (65) -
25/3 Seligenstadt Stadtallendorf Oberliga Hessen - Germ 0-1 - 2,11 O (80) -
25/3 Altach II P. Saalfelden Regionalliga West - Aust 5-0 1 (70%) 1,92 - 2,25
25/3 Sandecja Nowy Sacz Kluczbork I Liga - Pola 4-1 1 (70%) 1,51 - 1,85
25/3 Livingston Airdrieonians League 1 - Scot 4-2 1 (70%) 1,51 - 2,20
25/3 Clyde Stirling League 2 - Scot 2-3 2 (55%) 3,62 - 2,20
25/3 Annan Cowdenbeath League 2 - Scot 1-0 1 (80%) 2,06 - 2,25
25/3 Hard Eugendorf Regionalliga West - Aust 2-1 - 3,62 O (65) 1,55
25/3 G. Wejherowo Odra Opole II Liga - Pola 1-0 2 (65%) 1,92 - 2,30
25/3 Sutton North Ferriby Conferens National - Engl 5-1 1 (63%) 1,41 - 2,00
25/3 Tranmere Braintree Conferens National - Engl 1-0 1 (70%) 1,31 - 2,00
25/3 Gloucester Alfreton Conference North - Engl 4-0 1 (63%) 1,96 O (60) 1,75
25/3 Nuneaton Fylde Conference North - Engl 4-1 - 1,71 O (65) 1,57
25/3 Gainsborough Darlington Conference North - Engl 3-3 2 (65%) 1,71 - 2,35
25/3 Brackley Telford Conference North - Engl 2-1 1 (63%) 1,51 - 1,80
25/3 Boston Salford Conference North - Engl 2-0 2 (55%) 1,76 - 2,00
25/3 Welling Hungerford Conference South - Engl 0-0 2 (55%) 2,41 - 1,80
25/3 Weston Super Mare Thurrock Utd Conference South - Engl 1-3 2 (55%) 2,89 O (60) 1,60
25/3 St Albans Dartford Conference South - Engl 1-0 2 (65%) 1,68 - 2,30
25/3 Margate Eastbourne Conference South - Engl 1-1 2 (55%) 1,74 - 2,30
25/3 Chelmsford Gosport Conference South - Engl 5-1 1 (70%) 1,18 - 2,88
25/3 Bishop's Stortford Maidenhead Conference South - Engl 0-2 2 (80%) 1,22 - 2,50
25/3 Concord Rangers Hemel Hempstead Conference South - Engl 2-0 - 2,89 O (70) 1,53
25/3 Hampton & R Ebbsfleet Conference South - Engl 1-1 2 (55%) 1,84 - 2,10
25/3 Portsmouth Newport 2 Kategoria - Engl 2-1 1 (63%) 1,45 - 1,95
25/3 Blackpool Hartlepool 2 Kategoria - Engl 2-1 1 (63%) 1,61 - 1,85
25/3 Cambridge Utd Stevenage 2 Kategoria - Engl 0-0 2 (55%) 2,89 - 1,80
25/3 Meppen Havelse Regionalliga North - Germ 2-0 - 1,76 - 2,00
25/3 Bruhl BSC Old Boys Erste Liga Promotion - Swit 0-0 1 (63%) - O (65) -
25/3 Stade Nyonnais Tuggen Erste Liga Promotion - Swit 1-1 1 (80%) - - -
25/3 Pordenone Lumezzane GB Lega Pro - Ital 7-2 - 1,51 U (60) 1,67
25/3 Austria Salzburg Anif Regionalliga West - Aust 0-2 2 (55%) 1,30 O (85) 1,25
25/3 Levante B Atletico Saguntino Second Div B G3 - Spai 0-1 - 2,89 U (65) 1,40
25/3 Llagostera Sabadell Second Div B G3 - Spai 1-1 - 3,26 U (70) 1,50
25/3 Dep. Moron Comunicaciones Primera B Metropolitana - Arge 3-0 - 1,74 U (70) 1,44
25/3 Almeria Alcorcon Secunda Division - Spai 3-1 - 2,21 U (70) 1,40
25/3 Kriens Utd Zurich Erste Liga Promotion - Swit 3-2 1 (85%) 1,30 O (70) 1,45
25/3 Neusiedl Ritzing Regionalliga East - Aust 0-4 2 (70%) 1,41 - 2,70
25/3 Atibaia Monte Azul Paulista serie C - Braz 0-1 - 3,52 U (65) 1,65
25/3 Flandria Atletico Parana Primera Nacional - Arge 1-0 - 3,52 U (65) 1,50
25/3 Chicago Crucero Primera Nacional - Arge 1-1 1 (85%) 1,74 - 1,60
25/3 Palmeiras Osasco Paulista Serie A - Braz 2-2 1 (85%) 1,41 - 2,00
25/3 Atletico Linense Sao Bernardo FC SP Paulista Serie A - Braz 1-0 1 (70%) 2,39 - 1,95
25/3 Rio Branco Matonense Paulista serie C - Braz 1-0 - 3,52 U (70) 1,67
25/3 Mallorca Levante Secunda Division - Spai 1-1 2 (55%) 3,01 - 1,57
25/3 San Lorenzo Quilmes Primera Division - Arge 3-0 1 (80%) 1,58 - 1,80
25/3 Nacional FC Olimpia Asuncion Primera Div - Para 2-4 X (58%) 3,42 - 2,10
25/3 Novorizontino Mirassol Paulista Serie A - Braz 0-0 1 (63%) 2,06 - 2,10
26/3 Ferroviaria Ituano Paulista Serie A - Braz 3-1 - 3,11 U (80) 1,67
26/3 Batatais Capivariano Paulista Serie B - Braz 3-1 - 1,63 U (65) 1,67
26/3 Racing Godoy Cruz Primera Division - Arge 2-1 1 (63%) 1,68 - 1,75
26/3 Zacatecas Tampico Madero Liga de Ascenso - Mexi 2-0 1 (63%) 1,68 U (65) 1,62
26/3 Oaxaca Loros Universidad Liga de Ascenso - Mexi 3-1 1 (80%) 1,51 - 1,85
26/3 Dorados Leones Negros Liga de Ascenso - Mexi 1-1 1 (63%) 1,68 - 1,80
26/3 Khabarovsk FK Tyumen National League - Russ 1-0 - 3,11 U (70) 1,57
26/3 Luch-E. Vladivostok Zenit II National League - Russ 0-0 - 2,51 U (65) 1,52
26/3 Worgl Wacker Innsbruck II Regionalliga West - Aust 1-6 - 2,61 O (60) 1,45
26/3 Bakili Baku Moik Baku 1 Division - Azer 1-3 2 (65%) - - -
26/3 Ravan Baku Energetik 1 Division - Azer 0-3 1 (63%) - O (85) -
26/3 Condor Hamburg Buxtehuder SV Oberliga Hamburg - Germ 2-2 1 (80%) 1,45 O (65) -
26/3 Celta Vigo B Ponferradina Second Div B G1 - Spai 3-0 1 (70%) 1,84 U (60) 1,53
26/3 Ebro Hercules Second Div B G3 - Spai 1-0 - 3,01 U (70) 1,44
26/3 AE Prat Alcoyano Second Div B G3 - Spai 2-1 - 2,01 U (65) 1,40
26/3 Lleida Mallorca B Second Div B G3 - Spai 2-1 - 1,58 U (70) 1,50
26/3 Extremadura Melilla Second Div B G4 - Spai 0-1 - 3,01 U (80) 1,40
26/3 Gernika Toledo Sad Second Div B G2 - Spai 1-0 - 2,56 U (65) 1,50
26/3 Verona Pisa Serie B - Ital 1-1 - 3,52 U (70) 1,50
26/3 Mensajero Sestao River Second Div B G2 - Spai 4-1 - 3,11 U (65) 1,50
26/3 Dukla Prague Bohemians U21 - Czec 2-3 - - O (85) -
26/3 Klub Kosova Barmbek-U Oberliga Hamburg - Germ 1-5 - 1,41 O (65) -
26/3 Krasnodar-2 Stavropol PFL SOUTH - Russ 4-0 1 (80%) - - -
26/3 Turan Tovuz Mil-Mugan 1 Division - Azer 1-1 1 (80%) - - -
26/3 Skive Naestved 1st Division - Denm 2-1 1 (85%) 2,31 - 2,00
26/3 Helsingor Fredericia 1st Division - Denm 0-0 1 (63%) 2,11 - 1,70
26/3 Halstenbek-R TUS Osdorf Oberliga Hamburg - Germ 2-1 2 (70%) 1,45 - -
26/3 Rugenbergen Altona Oberliga Hamburg - Germ 0-1 - 1,92 O (70) -
26/3 Niendorf Wedel Oberliga Hamburg - Germ 1-5 - 2,56 O (80) -
26/3 Altluedersdorf TB Berlin Oberliga NOFV North - Germ 0-0 - 2,26 O (65) 1,48
26/3 Anker Rostock II Oberliga NOFV North - Germ 1-2 - 1,63 O (80) -
26/3 SV Merseburg 99 Markranstaedt Oberliga NOFV South - Germ 0-0 1 (85%) 1,20 O (60) -
26/3 FC Astoria Walldorf II Freiburg II Oberliga Bade Wurttemberg - Germ 0-2 2 (65%) 1,37 - -
26/3 ETSV Weiche Braunschweig II Regionalliga North - Germ 2-2 1 (70%) 1,54 - 1,80
26/3 Kocaelispor Corum 3nd Lig G1 - Turk 0-2 - - U (65) -
26/3 Apollon Smyrnis Aiginiakos Football League (1) - Gree 4-1 1 (85%) 1,18 - 1,95
26/3 OFI Crete Kallithea Football League (1) - Gree 1-0 1 (80%) 1,22 - 2,08
26/3 Babelsberg Carl Zeiss Jena Regionalliga Northeast - Germ 1-1 2 (55%) 2,06 - 1,80
26/3 Vibonese Fidelis Andria GC Lega Pro - Ital 1-0 - 2,56 U (65) 1,44
26/3 Catania Foggia GC Lega Pro - Ital 0-1 2 (55%) 1,74 - 1,70
26/3 Siracusa Sp. Reggina 1914 GC Lega Pro - Ital 1-1 1 (63%) 1,71 - 1,62
26/3 Sered Fomat Martin 2. Liga G West - Slov 1-0 1 (85%) - O (60) -
26/3 Pohronie Banska Bystrica 2. Liga G West - Slov 1-0 1 (63%) - - -
26/3 Concordia Hamburg Tuerkiye Oberliga Hamburg - Germ 2-2 1 (63%) 1,76 O (70) -
26/3 Druzhba Mashuk-KMV PFL SOUTH - Russ 3-0 1 (63%) - - -
26/3 Tor. Armavir Angusht Nazran PFL SOUTH - Russ 2-1 1 (63%) - U (80) -
26/3 Novokubansk Spartak Vladikavkaz PFL SOUTH - Russ 2-1 - - U (70) -
26/3 Brda Triglav 2 Liga - Slov 0-1 2 (70%) - - -
26/3 NK Drava Roltek Dob 2 Liga - Slov 1-2 2 (65%) - O (80) -
26/3 Ankaran Krka 2 Liga - Slov 1-2 1 (63%) - - -
26/3 Latina Pro Vercelli Serie B - Ital 0-0 - 2,91 U (70) 1,53
26/3 Vik. Griesheim Viktoria Kelsterbach Oberliga Hessen - Germ 3-0 1 (80%) 1,74 O (65) -
26/3 Flamengo Independente Paulista serie C - Braz 1-2 1 (70%) 2,01 - 1,65
26/3 Olimpia Gremio Cat. Paulista serie C - Braz 5-0 1 (85%) - - -
26/3 Comercial At. Joseense Paulista serie C - Braz 1-0 - 2,51 U (65) 1,70
26/3 Bardejov Aquacity Poprad 2. Liga G East - Slov 0-0 1 (63%) - - -
26/3 Liptovsky Mikulas Rimavska Sobota 2. Liga G East - Slov 1-0 1 (80%) - - -
26/3 VSS Kosice Spisska Nova Ves 2. Liga G East - Slov 2-0 1 (85%) - - -
26/3 Mordovia Saransk Fakel Worenesch National League - Russ 2-0 - 2,64 U (65) 1,52
26/3 Spartak Nalchik Volgar Astrakhan National League - Russ 1-2 1 (63%) 2,11 U (70) 1,45
26/3 Venezia Santarcangelo GB Lega Pro - Ital 1-1 1 (63%) 1,41 - 1,75
26/3 Ancona Sudtirol GB Lega Pro - Ital 0-1 - 2,81 U (70) 1,50
26/3 Albinoleffe Modena GB Lega Pro - Ital 0-1 1 (63%) 1,92 U (80) 1,57
26/3 R. Santander Somozas Second Div B G1 - Spai 3-0 1 (80%) 1,17 - 1,75
26/3 Pontevedra Tudelano Second Div B G1 - Spai 2-1 - 1,92 U (65) 1,44
26/3 Navalcarnero A. Club de Getxo Second Div B G2 - Spai 2-0 - 3,01 U (65) 1,50
26/3 Albacete Fuenlabrada Second Div B G2 - Spai 0-4 1 (63%) 1,63 - 1,73
26/3 Union de Irun Zamudio Second Div B G2 - Spai 2-1 1 (70%) 1,34 - 1,75
26/3 Eldense Gava Second Div B G3 - Spai 0-1 2 (55%) 1,41 - 1,72
26/3 Izarra Lealtad Second Div B G1 - Spai 1-1 1 (63%) 1,76 U (70) 1,44
26/3 Reus U. Murcia Secunda Division - Spai 0-0 - 2,89 U (65) 1,40
26/3 Fethiyespor Istanbulspor 2nd Lig Beyaz - Turk 1-2 2 (65%) - U (65) -
26/3 Keciorengucu Tepecikspor 2nd Lig Beyaz - Turk 2-1 1 (63%) - - -
26/3 E. Buyuksehir Pendikspor 2nd Lig Beyaz - Turk 2-4 1 (63%) - - -
26/3 Hatayspor Etimesgut Bel. 2nd Lig Kirmizi - Turk 1-0 - - U (80) -
26/3 Kayseri Trabzon 2nd Lig Kirmizi - Turk 2-0 2 (55%) - - -
26/3 Tuzlaspor Bugsasspor 2nd Lig Kirmizi - Turk 0-0 - - U (65) -
26/3 Inegolspor Tokatspor 2nd Lig Kirmizi - Turk 5-1 - - U (65) -
26/3 Stabia Catanzaro GC Lega Pro - Ital 2-2 1 (63%) 1,58 - 1,75
26/3 Macara Ind. Del Valle Serie A - Ecua 1-1 - 3,27 U (70) 1,65
26/3 Padova Bassano GB Lega Pro - Ital 1-0 1 (80%) 1,56 - 1,75
26/3 Resende Boavista Carioca - Braz 0-1 - 3,77 U (65) 1,65
26/3 Urquiza Dep. Riestra Primera B Metropolitana - Arge 0-0 - 3,01 U (80) 1,55
26/3 Malucelli PR Londrina Paranaense - Braz 0-0 1 (63%) 2,76 U (65) 2,00
26/3 Toledo Colonia Work Parana Paranaense - Braz 0-5 2 (70%) - - -
26/3 Portuguesa Barbarense Paulista Serie B - Braz 1-0 1 (70%) 1,51 - 2,10
26/3 Caxias Passo Fundo Camcho - Braz 2-0 1 (63%) 1,58 - 1,75
26/3 Cruzeiro de Porto Alegre Ypiranga Camcho - Braz 2-0 - 2,26 U (65) 1,65
26/3 Veranopolis Sao Paulo Camcho - Braz 1-1 1 (63%) 1,81 U (60) 1,68
26/3 San Martin Boca Juniors Primera Division - Arge 1-2 2 (65%) 1,76 - 1,90
26/3 Gimnasia Jujuy Estudiantes San Luis Primera Nacional - Arge 1-0 - 4,22 U (60) 1,50
26/3 Fuerza Amarilla LDU Quito Serie A - Ecua 1-1 - 2,61 U (60) 1,50
26/3 Limon San Carlos Primera Div - Cost 4-1 1 (70%) 1,41 - 1,80
27/3 CA River Plate Belgrano Primera Division - Arge 2-1 - 1,63 U (60) 1,70
27/3 Central Cordoba Ferro Carri Primera Nacional - Arge 4-1 - 2,91 U (70) 1,50
27/3 Flamengo Vasco Gama Carioca - Braz 2-2 1 (80%) 1,68 - 1,80
27/3 Fluminense Macae Esporte Carioca - Braz 3-0 1 (85%) 1,25 O (65) 1,73
27/3 Coritiba Rio Branco Paranaense - Braz 2-1 1 (85%) 1,41 - 2,30
27/3 IGUACU PR Procopense Paranaense - Braz 4-2 1 (63%) 2,41 - 2,08
27/3 Aldosivi Arsenal Primera Division - Arge 2-1 - 1,92 U (65) 1,62
27/3 Sharurspor Agsu 1 Division - Azer 0-3 2 (65%) - O (70) -
27/3 Shamkir Lokbatan 1 Division - Azer 2-0 2 (55%) - - -
27/3 Shahdagh Gusar Sabayil 1 Division - Azer 0-4 2 (55%) - - -
27/3 Zaqatala Goyazan Qazax 1 Division - Azer 5-0 1 (85%) - O (85) -
27/3 Bezanija Kolubara Priva liga - Serb 1-0 - 3,52 U (80) 1,57
28/3 Velez S. Huracan Primera Division - Arge 1-1 1 (63%) 2,16 U (65) 1,50
28/3 Talleres Olimpo Primera Division - Arge 1-0 - 3,11 U (85) 1,98
28/3 Platense San Telmo Primera B Metropolitana - Arge 2-0 1 (70%) 2,11 - 1,48
28/3 Teut. Watzenborn-St. Kassel Regionalliga Southwest - Germ 0-2 2 (55%) 3,01 - 1,75
29/3 Portuguesa San. Atibaia Paulista serie C - Braz 2-0 - 1,63 - 1,85
29/3 Jablonec Dukla Prague U21 - Czec 4-1 - 1,58 O (85) 1,44
95 / 180 85 / 127

Алгоритъм статистически прогнози

Betguns.com е уебсайт, който предоставя интелигентни предложения за залагания. Тук ще намерите прогноза (алгоритмично изчислени) за футбол, баскетбол, волейбол и конни надбягвания. Всички мачове са анализирани чрез алгоритми, изчисляване на процента на най-добрите залагания. Потребителите могат да видят нашите предложения всеки ден в раздел "Прогнози за деня". Всеки интересуват от залагания в момента има един инструмент, който не предлага съвети, базирани на субективни възгледи (слухове преференции), но анализира статистическите данни и ги представя по един изключително прост начин (в проценти), за да бъде напълно разбрана от всички потребители.