Στατιστικά Hot Games (Επεξήγηση)

Εδώ θα βρείτε όλες τις προηγούμενες υποδείξεις του αλγορίθμου πάνω απο 60% πιθανότητες και τα αποτελέσματα του για να συγκρίνετε και μόνοι σας τις επιτυχίες. Μπορείτε να επιλέξετε το εύρος της ημερομηνίας που θέλετε (απο – εώς) για να δείτε τα αποτελέσματα για την συγκεκριμένη χρονική περίοδο.

Στατιστικά - HOT Games

Από Μέχρι

Ημερομηνία Γηπεδούχος Φιλοξενούμενη Λίγκα Σκορ Αποτέλεσμα πρόβλεψης Odds Πρόβλεψη Over Under Odds
22/3 Chania OFI Crete Football League (1) - Gree 0-2 2 (65%) 1,68 - 1,70
22/3 Auerbach Carl Zeiss Jena Regionalliga Northeast - Germ 0-1 2 (55%) 1,58 - 1,95
22/3 Neustrelitz Meuselwitz Regionalliga Northeast - Germ 2-2 2 (65%) 1,76 - 1,75
22/3 Monte Azul Rio Branco Paulista serie C - Braz 2-2 1 (63%) 2,01 U (65) 1,65
22/3 Nova Iguacu Portuguesa Carioca - Braz 0-0 1 (63%) 1,61 O (60) 1,73
22/3 Pasaquina Aguila Primera Div - El S 1-1 - 1,76 U (65) 1,95
23/3 Osasco Marilia SP Paulista serie C - Braz 2-0 1 (63%) 1,71 - 1,85
23/3 Sao Bento Santos SP Paulista Serie A - Braz 2-0 - 1,68 U (65) 1,70
23/3 Sao Bernardo FC SP Ferroviaria Paulista Serie A - Braz 0-0 1 (63%) 2,16 - 1,80
23/3 Bragantino Barbarense Paulista Serie B - Braz 0-2 1 (80%) 1,30 - 2,20
23/3 Gremio Cat. Paulista FC SP Paulista serie C - Braz 0-1 2 (55%) 1,74 - 1,80
23/3 Cianorte Toledo Colonia Work Paranaense - Braz 2-1 1 (80%) - - -
23/3 Malucelli PR Atletico PR Paranaense - Braz 1-1 1 (80%) 3,52 - 1,75
23/3 Prudentopolis IGUACU PR Paranaense - Braz 0-2 1 (70%) - - -
23/3 Penapolense SP RIO PRETO Paulista Serie B - Braz 2-0 - 3,27 U (65) 1,70
23/3 Batatais At. Votuporanguense Paulista Serie B - Braz 0-1 1 (80%) 1,63 U (70) 1,70
23/3 Taubate Sertaozinho Paulista Serie B - Braz 1-2 1 (63%) 2,06 - 1,75
23/3 Independente At. Joseense Paulista serie C - Braz 1-3 2 (65%) 1,86 - 1,67
23/3 Noroeste Nacional Paulista serie C - Braz 3-0 2 (65%) - - -
23/3 Palmeiras Mirassol Paulista Serie A - Braz 2-0 1 (80%) 1,41 - 2,08
23/3 Veranopolis Passo Fundo Camcho - Braz 0-0 1 (70%) 1,63 U (70) 1,60
23/3 Londrina Parana Paranaense - Braz 2-2 2 (65%) 2,41 U (70) 1,57
23/3 Botafogo SP Sao Paulo Paulista Serie A - Braz 1-1 - 3,11 O (80) 2,05
23/3 Flamengo Bangu Carioca - Braz 3-0 1 (85%) 1,20 O (60) 1,60
23/3 Sabayil Sharurspor 1 Division - Azer 3-0 1 (80%) - O (65) -
23/3 Goyazan Qazax Ravan Baku 1 Division - Azer 3-0 2 (55%) - O (85) -
23/3 Can Tho Quang Ninh Viet nam League - Viet 1-1 2 (65%) 2,11 O (60) 1,65
23/3 Long An T & T Ha Noi Viet nam League - Viet 1-5 2 (70%) 1,45 - 2,40
23/3 Lokbatan Zaqatala 1 Division - Azer 3-2 1 (63%) 2,41 O (70) 1,73
23/3 Agrotikos Asteras Apollon Smyrnis Football League (1) - Gree 0-1 2 (55%) 1,17 - 2,05
23/3 Misr Lel Al Masry Premier League - Egyp 4-2 1 (63%) 2,51 - 1,62
23/3 First Vienna St. Polten II Regionalliga East - Aust 2-2 1 (85%) 1,17 - 3,10
23/3 Juventus Portuguesa Paulista Serie B - Braz 3-1 - 1,81 U (80) 1,60
23/3 Macae Esporte Resende Carioca - Braz 1-2 - 2,61 - 2,00
23/3 Corinthians Red Bull Paulista Serie A - Braz 1-1 1 (70%) 1,54 U (65) 1,70
24/3 Coritiba Procopense Paranaense - Braz 2-0 1 (80%) 1,25 - 2,05
24/3 Brazil Pelotas Caxias Camcho - Braz 1-1 - 2,89 U (65) 1,57
24/3 Botafogo RJ Fluminense Carioca - Braz 2-3 2 (65%) 2,91 - 1,75
24/3 Dinamo FK Odzaci Priva liga - Serb 2-0 - 1,81 U (65) 1,50
24/3 Tadjenant MO Bejaia Ligue 1 - Alge 1-1 1 (63%) 1,54 U (60) 1,50
24/3 Radomiak Radom O. Zambrow II Liga - Pola 1-1 1 (80%) 1,41 U (65) 1,95
24/3 SV Grodig SAK Salzburg Regionalliga West - Aust 0-0 1 (85%) 1,05 - 4,50
24/3 Gleisdorf Steyr Regionalliga Centre - Aust 3-3 1 (63%) 1,71 - 2,40
24/3 Seekirchen Kufstein Regionalliga West - Aust 2-0 - 1,86 O (70) 1,48
24/3 Ebreichsdorf Parndorf Regionalliga East - Aust 2-2 - 3,52 O (70) 1,62
24/3 Admira Schwechat Regionalliga East - Aust 0-1 1 (70%) 1,45 - 2,70
24/3 Schweinfurt Unterhaching Regionalliga Bavaria - Germ 2-1 2 (55%) 1,68 - 2,08
24/3 Victoria Hamburg Dassendorf Oberliga Hamburg - Germ 2-2 2 (55%) 2,01 - 2,40
24/3 Belfort Boulogne National - Fran 0-2 2 (55%) 2,31 - 1,50
24/3 Consolat Marseille Chateauroux National - Fran 1-3 - 3,42 - 1,62
24/3 CA Bastia Quevilly Rouen National - Fran 1-1 2 (55%) 3,27 - 1,67
24/3 Paris FC Epinal National - Fran 1-0 - 1,68 U (70) 1,44
24/3 Suderelbe Buchholz Oberliga Hamburg - Germ 1-4 - 1,63 O (70) 1,40
25/3 Argentinos Jrs San Martin de T. Primera Nacional - Arge 3-1 1 (63%) 1,68 U (65) 1,48
25/3 Sao Caetano Oeste Paulista Serie B - Braz 1-1 1 (70%) 1,54 - 1,70
25/3 Cuenca Delfin Serie A - Ecua 1-1 - 3,52 U (85) 1,65
25/3 Correcaminos Cimarrones Liga de Ascenso - Mexi 1-1 2 (55%) 2,76 - 1,62
25/3 Dersimspor Tire 1922 Spor 3nd Lig G2 - Turk 5-4 - - U (65) -
25/3 Silivrispor Oyak 3nd Lig G2 - Turk 2-0 - - U (70) -
25/3 Pazarspor Yomraspor 3nd Lig G2 - Turk 2-0 - 3,21 U (80) 1,57
25/3 Adliyespor Maltepespor 3nd Lig G3 - Turk 1-1 1 (63%) 1,68 - 1,65
25/3 Sakaryaspor Orduspor 3nd Lig G3 - Turk 5-0 1 (85%) 1,25 - 2,35
25/3 Bergama Muglaspor 3nd Lig G3 - Turk 4-1 - 2,64 - 1,62
25/3 Darica G Birligi Orhangazispor 3nd Lig G3 - Turk 3-0 1 (70%) - - -
25/3 Duzyurtspor 12 Bingol Spor 3nd Lig G3 - Turk 1-2 1 (70%) - U (65) -
25/3 Karvina Hlucin U19 1st Division - Czec 1-2 1 (85%) 1,07 O (85) 1,22
25/3 Hradec Kralove Slavia Prague U19 1st Division - Czec 1-1 1 (80%) 1,86 O (80) 1,57
25/3 Alessandria Racing Club Roma GA Lega Pro - Ital 2-1 1 (70%) 1,20 - 2,20
25/3 Cremonese Pontedera GA Lega Pro - Ital 1-1 1 (63%) 1,54 - 2,00
25/3 Sol de America Trinidense Primera Div - Para 3-0 X (60%) 4,52 - 2,88
25/3 Arsenal Kiev Mykolaiv Persha Liga - Ukra 1-0 1 (63%) 1,92 U (60) 1,60
25/3 Poltava Illichivec Persha Liga - Ukra 0-2 2 (55%) 1,41 - 1,70
25/3 Erfurt Mainz 05 II 3 Liga - Germ 0-0 1 (63%) 2,16 - 1,57
25/3 Jahn Regensburg Osnabruck 3 Liga - Germ 1-2 1 (63%) 1,84 - 1,95
25/3 FSV Frankfurt Lotte 3 Liga - Germ 2-0 2 (55%) 3,27 - 1,67
25/3 Memmingen Garching Regionalliga Bavaria - Germ 2-0 1 (70%) 1,81 O (65) 1,62
25/3 Pirmasens Nottingen Regionalliga Southwest - Germ 0-0 1 (70%) 2,01 - 2,10
25/3 Stuttgart II Mannheim Regionalliga Southwest - Germ 0-1 2 (55%) 2,06 - 1,65
25/3 SSV Ulm Homburg Regionalliga Southwest - Germ 1-1 1 (63%) 2,39 - 1,73
25/3 Wattenscheid Sprockhövel Regionalliga West - Germ 2-0 1 (70%) 1,45 - 2,10
25/3 Schalke II Wuppertal Regionalliga West - Germ 4-2 2 (65%) 2,71 - 1,70
25/3 Kolos Kovalivka Ternopil Persha Liga - Ukra 4-1 1 (80%) 1,25 - 1,93
25/3 Skala Stryi Gelios Persha Liga - Ukra 0-1 - 1,96 U (65) 1,65
25/3 Goeppinger SV Hollenbach Oberliga Bade Wurttemberg - Germ 2-0 1 (63%) 1,61 - -
25/3 Inter de Limeira Osasco Paulista serie C - Braz 2-1 1 (63%) 1,92 - 1,95
25/3 Lamia Chania Football League (1) - Gree 2-1 1 (85%) 1,06 - 2,70
25/3 Brno C. Budejovice U19 1st Division - Czec 3-1 1 (70%) 1,45 O (85) 1,43
25/3 Pribram Vysocina U19 1st Division - Czec 1-0 1 (63%) 1,34 O (65) 1,45
25/3 Wolfsberg Deutschlandsb. SC Regionalliga Centre - Aust 3-0 2 (65%) 1,63 - 2,38
25/3 OFK Belgrade Sindjelic Priva liga - Serb 1-0 - - U (65) -
25/3 Macva Radnicki Pirot Priva liga - Serb 1-1 1 (70%) - U (60) -
25/3 Piacenza. Lupa Roma GA Lega Pro - Ital 0-0 1 (80%) 1,68 - 1,60
25/3 Dunkerque Concarneau National - Fran 3-0 1 (63%) 1,84 - 1,62
25/3 Sochi-04 Legion-Dynamo Makhachkala PFL SOUTH - Russ 3-1 1 (63%) 1,45 - 1,98
25/3 Desna Cher. Bukovina Persha Liga - Ukra 0-0 1 (70%) 1,37 - 1,70
25/3 Bahlingen Spielberg Oberliga Bade Wurttemberg - Germ 3-2 1 (80%) 1,56 O (70) -
25/3 Neckarelz Neckarsulm Oberliga Bade Wurttemberg - Germ 0-3 2 (80%) - O (85) -
25/3 Bissingen Oberachern Oberliga Bade Wurttemberg - Germ 6-0 - 1,34 O (80) -
25/3 RW Darmstadt Alzenau Oberliga Hessen - Germ 0-1 - 1,25 O (80) -
25/3 FSC Lohfelden Urberach Oberliga Hessen - Germ 0-0 1 (63%) 1,34 O (80) -
25/3 RW Hadamar Lehnerz Oberliga Hessen - Germ 2-0 - 2,16 O (80) -
25/3 Baunatal SV Steinbach 1920 Oberliga Hessen - Germ 6-1 - 1,74 O (85) -
25/3 Fulda Ederbergland Oberliga Hessen - Germ 4-0 1 (70%) 1,45 O (65) -
25/3 Seligenstadt Stadtallendorf Oberliga Hessen - Germ 0-1 - 2,11 O (80) -
25/3 Altach II P. Saalfelden Regionalliga West - Aust 5-0 1 (70%) 1,92 - 2,25
25/3 Sandecja Nowy Sacz Kluczbork I Liga - Pola 4-1 1 (70%) 1,51 - 1,85
25/3 Livingston Airdrieonians League 1 - Scot 4-2 1 (70%) 1,51 - 2,20
25/3 Clyde Stirling League 2 - Scot 2-3 2 (55%) 3,62 - 2,20
25/3 Annan Cowdenbeath League 2 - Scot 1-0 1 (80%) 2,06 - 2,25
25/3 Hard Eugendorf Regionalliga West - Aust 2-1 - 3,62 O (65) 1,55
25/3 G. Wejherowo Odra Opole II Liga - Pola 1-0 2 (65%) 1,92 - 2,30
25/3 Sutton North Ferriby Conferens National - Engl 5-1 1 (63%) 1,41 - 2,00
25/3 Tranmere Braintree Conferens National - Engl 1-0 1 (70%) 1,31 - 2,00
25/3 Gloucester Alfreton Conference North - Engl 4-0 1 (63%) 1,96 O (60) 1,75
25/3 Nuneaton Fylde Conference North - Engl 4-1 - 1,71 O (65) 1,57
25/3 Gainsborough Darlington Conference North - Engl 3-3 2 (65%) 1,71 - 2,35
25/3 Brackley Telford Conference North - Engl 2-1 1 (63%) 1,51 - 1,80
25/3 Boston Salford Conference North - Engl 2-0 2 (55%) 1,76 - 2,00
25/3 Welling Hungerford Conference South - Engl 0-0 2 (55%) 2,41 - 1,80
25/3 Weston Super Mare Thurrock Utd Conference South - Engl 1-3 2 (55%) 2,89 O (60) 1,60
25/3 St Albans Dartford Conference South - Engl 1-0 2 (65%) 1,68 - 2,30
25/3 Margate Eastbourne Conference South - Engl 1-1 2 (55%) 1,74 - 2,30
25/3 Chelmsford Gosport Conference South - Engl 5-1 1 (70%) 1,18 - 2,88
25/3 Bishop's Stortford Maidenhead Conference South - Engl 0-2 2 (80%) 1,22 - 2,50
25/3 Concord Rangers Hemel Hempstead Conference South - Engl 2-0 - 2,89 O (70) 1,53
25/3 Hampton & R Ebbsfleet Conference South - Engl 1-1 2 (55%) 1,84 - 2,10
25/3 Portsmouth Newport 2 Kategoria - Engl 2-1 1 (63%) 1,45 - 1,95
25/3 Blackpool Hartlepool 2 Kategoria - Engl 2-1 1 (63%) 1,61 - 1,85
25/3 Cambridge Utd Stevenage 2 Kategoria - Engl 0-0 2 (55%) 2,89 - 1,80
25/3 Meppen Havelse Regionalliga North - Germ 2-0 - 1,76 - 2,00
25/3 Bruhl BSC Old Boys Erste Liga Promotion - Swit 0-0 1 (63%) - O (65) -
25/3 Stade Nyonnais Tuggen Erste Liga Promotion - Swit 1-1 1 (80%) - - -
25/3 Pordenone Lumezzane GB Lega Pro - Ital 7-2 - 1,51 U (60) 1,67
25/3 Austria Salzburg Anif Regionalliga West - Aust 0-2 2 (55%) 1,30 O (85) 1,25
25/3 Levante B Atletico Saguntino Second Div B G3 - Spai 0-1 - 2,89 U (65) 1,40
25/3 Llagostera Sabadell Second Div B G3 - Spai 1-1 - 3,26 U (70) 1,50
25/3 Dep. Moron Comunicaciones Primera B Metropolitana - Arge 3-0 - 1,74 U (70) 1,44
25/3 Almeria Alcorcon Secunda Division - Spai 3-1 - 2,21 U (70) 1,40
25/3 Kriens Utd Zurich Erste Liga Promotion - Swit 3-2 1 (85%) 1,30 O (70) 1,45
25/3 Neusiedl Ritzing Regionalliga East - Aust 0-4 2 (70%) 1,41 - 2,70
25/3 Atibaia Monte Azul Paulista serie C - Braz 0-1 - 3,52 U (65) 1,65
25/3 Flandria Atletico Parana Primera Nacional - Arge 1-0 - 3,52 U (65) 1,50
25/3 Chicago Crucero Primera Nacional - Arge 1-1 1 (85%) 1,74 - 1,60
25/3 Palmeiras Osasco Paulista Serie A - Braz 2-2 1 (85%) 1,41 - 2,00
25/3 Atletico Linense Sao Bernardo FC SP Paulista Serie A - Braz 1-0 1 (70%) 2,39 - 1,95
25/3 Rio Branco Matonense Paulista serie C - Braz 1-0 - 3,52 U (70) 1,67
25/3 Mallorca Levante Secunda Division - Spai 1-1 2 (55%) 3,01 - 1,57
25/3 San Lorenzo Quilmes Primera Division - Arge 3-0 1 (80%) 1,58 - 1,80
25/3 Nacional FC Olimpia Asuncion Primera Div - Para 2-4 X (58%) 3,42 - 2,10
25/3 Novorizontino Mirassol Paulista Serie A - Braz 0-0 1 (63%) 2,06 - 2,10
26/3 Ferroviaria Ituano Paulista Serie A - Braz 3-1 - 3,11 U (80) 1,67
26/3 Batatais Capivariano Paulista Serie B - Braz 3-1 - 1,63 U (65) 1,67
26/3 Racing Godoy Cruz Primera Division - Arge 2-1 1 (63%) 1,68 - 1,75
26/3 Zacatecas Tampico Madero Liga de Ascenso - Mexi 2-0 1 (63%) 1,68 U (65) 1,62
26/3 Oaxaca Loros Universidad Liga de Ascenso - Mexi 3-1 1 (80%) 1,51 - 1,85
26/3 Dorados Leones Negros Liga de Ascenso - Mexi 1-1 1 (63%) 1,68 - 1,80
26/3 Khabarovsk FK Tyumen National League - Russ 1-0 - 3,11 U (70) 1,57
26/3 Luch-E. Vladivostok Zenit II National League - Russ 0-0 - 2,51 U (65) 1,52
26/3 Worgl Wacker Innsbruck II Regionalliga West - Aust 1-6 - 2,61 O (60) 1,45
26/3 Bakili Baku Moik Baku 1 Division - Azer 1-3 2 (65%) - - -
26/3 Ravan Baku Energetik 1 Division - Azer 0-3 1 (63%) - O (85) -
26/3 Condor Hamburg Buxtehuder SV Oberliga Hamburg - Germ 2-2 1 (80%) 1,45 O (65) -
26/3 Celta Vigo B Ponferradina Second Div B G1 - Spai 3-0 1 (70%) 1,84 U (60) 1,53
26/3 Ebro Hercules Second Div B G3 - Spai 1-0 - 3,01 U (70) 1,44
26/3 AE Prat Alcoyano Second Div B G3 - Spai 2-1 - 2,01 U (65) 1,40
26/3 Lleida Mallorca B Second Div B G3 - Spai 2-1 - 1,58 U (70) 1,50
26/3 Extremadura Melilla Second Div B G4 - Spai 0-1 - 3,01 U (80) 1,40
26/3 Gernika Toledo Sad Second Div B G2 - Spai 1-0 - 2,56 U (65) 1,50
26/3 Verona Pisa Serie B - Ital 1-1 - 3,52 U (70) 1,50
26/3 Mensajero Sestao River Second Div B G2 - Spai 4-1 - 3,11 U (65) 1,50
26/3 Dukla Prague Bohemians U21 - Czec 2-3 - - O (85) -
26/3 Klub Kosova Barmbek-U Oberliga Hamburg - Germ 1-5 - 1,41 O (65) -
26/3 Krasnodar-2 Stavropol PFL SOUTH - Russ 4-0 1 (80%) - - -
26/3 Turan Tovuz Mil-Mugan 1 Division - Azer 1-1 1 (80%) - - -
26/3 Skive Naestved 1st Division - Denm 2-1 1 (85%) 2,31 - 2,00
26/3 Helsingor Fredericia 1st Division - Denm 0-0 1 (63%) 2,11 - 1,70
26/3 Halstenbek-R TUS Osdorf Oberliga Hamburg - Germ 2-1 2 (70%) 1,45 - -
26/3 Rugenbergen Altona Oberliga Hamburg - Germ 0-1 - 1,92 O (70) -
26/3 Niendorf Wedel Oberliga Hamburg - Germ 1-5 - 2,56 O (80) -
26/3 Altluedersdorf TB Berlin Oberliga NOFV North - Germ 0-0 - 2,26 O (65) 1,48
26/3 Anker Rostock II Oberliga NOFV North - Germ 1-2 - 1,63 O (80) -
26/3 SV Merseburg 99 Markranstaedt Oberliga NOFV South - Germ 0-0 1 (85%) 1,20 O (60) -
26/3 FC Astoria Walldorf II Freiburg II Oberliga Bade Wurttemberg - Germ 0-2 2 (65%) 1,37 - -
26/3 ETSV Weiche Braunschweig II Regionalliga North - Germ 2-2 1 (70%) 1,54 - 1,80
26/3 Kocaelispor Corum 3nd Lig G1 - Turk 0-2 - - U (65) -
26/3 Apollon Smyrnis Aiginiakos Football League (1) - Gree 4-1 1 (85%) 1,18 - 1,95
26/3 OFI Crete Kallithea Football League (1) - Gree 1-0 1 (80%) 1,22 - 2,08
26/3 Babelsberg Carl Zeiss Jena Regionalliga Northeast - Germ 1-1 2 (55%) 2,06 - 1,80
26/3 Vibonese Fidelis Andria GC Lega Pro - Ital 1-0 - 2,56 U (65) 1,44
26/3 Catania Foggia GC Lega Pro - Ital 0-1 2 (55%) 1,74 - 1,70
26/3 Siracusa Sp. Reggina 1914 GC Lega Pro - Ital 1-1 1 (63%) 1,71 - 1,62
26/3 Sered Fomat Martin 2. Liga G West - Slov 1-0 1 (85%) - O (60) -
26/3 Pohronie Banska Bystrica 2. Liga G West - Slov 1-0 1 (63%) - - -
26/3 Concordia Hamburg Tuerkiye Oberliga Hamburg - Germ 2-2 1 (63%) 1,76 O (70) -
26/3 Druzhba Mashuk-KMV PFL SOUTH - Russ 3-0 1 (63%) - - -
26/3 Tor. Armavir Angusht Nazran PFL SOUTH - Russ 2-1 1 (63%) - U (80) -
26/3 Novokubansk Spartak Vladikavkaz PFL SOUTH - Russ 2-1 - - U (70) -
26/3 Brda Triglav 2 Liga - Slov 0-1 2 (70%) - - -
26/3 NK Drava Roltek Dob 2 Liga - Slov 1-2 2 (65%) - O (80) -
26/3 Ankaran Krka 2 Liga - Slov 1-2 1 (63%) - - -
26/3 Latina Pro Vercelli Serie B - Ital 0-0 - 2,91 U (70) 1,53
26/3 Vik. Griesheim Viktoria Kelsterbach Oberliga Hessen - Germ 3-0 1 (80%) 1,74 O (65) -
26/3 Flamengo Independente Paulista serie C - Braz 1-2 1 (70%) 2,01 - 1,65
26/3 Olimpia Gremio Cat. Paulista serie C - Braz 5-0 1 (85%) - - -
26/3 Comercial At. Joseense Paulista serie C - Braz 1-0 - 2,51 U (65) 1,70
26/3 Bardejov Aquacity Poprad 2. Liga G East - Slov 0-0 1 (63%) - - -
26/3 Liptovsky Mikulas Rimavska Sobota 2. Liga G East - Slov 1-0 1 (80%) - - -
26/3 VSS Kosice Spisska Nova Ves 2. Liga G East - Slov 2-0 1 (85%) - - -
26/3 Mordovia Saransk Fakel Worenesch National League - Russ 2-0 - 2,64 U (65) 1,52
26/3 Spartak Nalchik Volgar Astrakhan National League - Russ 1-2 1 (63%) 2,11 U (70) 1,45
26/3 Venezia Santarcangelo GB Lega Pro - Ital 1-1 1 (63%) 1,41 - 1,75
26/3 Ancona Sudtirol GB Lega Pro - Ital 0-1 - 2,81 U (70) 1,50
26/3 Albinoleffe Modena GB Lega Pro - Ital 0-1 1 (63%) 1,92 U (80) 1,57
26/3 R. Santander Somozas Second Div B G1 - Spai 3-0 1 (80%) 1,17 - 1,75
26/3 Pontevedra Tudelano Second Div B G1 - Spai 2-1 - 1,92 U (65) 1,44
26/3 Navalcarnero A. Club de Getxo Second Div B G2 - Spai 2-0 - 3,01 U (65) 1,50
26/3 Albacete Fuenlabrada Second Div B G2 - Spai 0-4 1 (63%) 1,63 - 1,73
26/3 Union de Irun Zamudio Second Div B G2 - Spai 2-1 1 (70%) 1,34 - 1,75
26/3 Eldense Gava Second Div B G3 - Spai 0-1 2 (55%) 1,41 - 1,72
26/3 Izarra Lealtad Second Div B G1 - Spai 1-1 1 (63%) 1,76 U (70) 1,44
26/3 Reus U. Murcia Secunda Division - Spai 0-0 - 2,89 U (65) 1,40
26/3 Fethiyespor Istanbulspor 2nd Lig Beyaz - Turk 1-2 2 (65%) - U (65) -
26/3 Keciorengucu Tepecikspor 2nd Lig Beyaz - Turk 2-1 1 (63%) - - -
26/3 E. Buyuksehir Pendikspor 2nd Lig Beyaz - Turk 2-4 1 (63%) - - -
26/3 Hatayspor Etimesgut Bel. 2nd Lig Kirmizi - Turk 1-0 - - U (80) -
26/3 Kayseri Trabzon 2nd Lig Kirmizi - Turk 2-0 2 (55%) - - -
26/3 Tuzlaspor Bugsasspor 2nd Lig Kirmizi - Turk 0-0 - - U (65) -
26/3 Inegolspor Tokatspor 2nd Lig Kirmizi - Turk 5-1 - - U (65) -
26/3 Stabia Catanzaro GC Lega Pro - Ital 2-2 1 (63%) 1,58 - 1,75
26/3 Macara Ind. Del Valle Serie A - Ecua 1-1 - 3,27 U (70) 1,65
26/3 Padova Bassano GB Lega Pro - Ital 1-0 1 (80%) 1,56 - 1,75
26/3 Resende Boavista Carioca - Braz 0-1 - 3,77 U (65) 1,65
26/3 Urquiza Dep. Riestra Primera B Metropolitana - Arge 0-0 - 3,01 U (80) 1,55
26/3 Malucelli PR Londrina Paranaense - Braz 0-0 1 (63%) 2,76 U (65) 2,00
26/3 Toledo Colonia Work Parana Paranaense - Braz 0-5 2 (70%) - - -
26/3 Portuguesa Barbarense Paulista Serie B - Braz 1-0 1 (70%) 1,51 - 2,10
26/3 Caxias Passo Fundo Camcho - Braz 2-0 1 (63%) 1,58 - 1,75
26/3 Cruzeiro de Porto Alegre Ypiranga Camcho - Braz 2-0 - 2,26 U (65) 1,65
26/3 Veranopolis Sao Paulo Camcho - Braz 1-1 1 (63%) 1,81 U (60) 1,68
26/3 San Martin Boca Juniors Primera Division - Arge 1-2 2 (65%) 1,76 - 1,90
26/3 Gimnasia Jujuy Estudiantes San Luis Primera Nacional - Arge 1-0 - 4,22 U (60) 1,50
26/3 Fuerza Amarilla LDU Quito Serie A - Ecua 1-1 - 2,61 U (60) 1,50
26/3 Limon San Carlos Primera Div - Cost 4-1 1 (70%) 1,41 - 1,80
27/3 CA River Plate Belgrano Primera Division - Arge 2-1 - 1,63 U (60) 1,70
27/3 Central Cordoba Ferro Carri Primera Nacional - Arge 4-1 - 2,91 U (70) 1,50
27/3 Flamengo Vasco Gama Carioca - Braz 2-2 1 (80%) 1,68 - 1,80
27/3 Fluminense Macae Esporte Carioca - Braz 3-0 1 (85%) 1,25 O (65) 1,73
27/3 Coritiba Rio Branco Paranaense - Braz 2-1 1 (85%) 1,41 - 2,30
27/3 IGUACU PR Procopense Paranaense - Braz 4-2 1 (63%) 2,41 - 2,08
27/3 Aldosivi Arsenal Primera Division - Arge 2-1 - 1,92 U (65) 1,62
27/3 Sharurspor Agsu 1 Division - Azer 0-3 2 (65%) - O (70) -
27/3 Shamkir Lokbatan 1 Division - Azer 2-0 2 (55%) - - -
27/3 Shahdagh Gusar Sabayil 1 Division - Azer 0-4 2 (55%) - - -
27/3 Zaqatala Goyazan Qazax 1 Division - Azer 5-0 1 (85%) - O (85) -
27/3 Bezanija Kolubara Priva liga - Serb 1-0 - 3,52 U (80) 1,57
28/3 Velez S. Huracan Primera Division - Arge 1-1 1 (63%) 2,16 U (65) 1,50
28/3 Talleres Olimpo Primera Division - Arge 1-0 - 3,11 U (85) 1,98
28/3 Platense San Telmo Primera B Metropolitana - Arge 2-0 1 (70%) 2,11 - 1,48
28/3 Teut. Watzenborn-St. Kassel Regionalliga Southwest - Germ 0-2 2 (55%) 3,01 - 1,75
29/3 Portuguesa San. Atibaia Paulista serie C - Braz 2-0 - 1,63 - 1,85
29/3 Jablonec Dukla Prague U21 - Czec 4-1 - 1,58 O (85) 1,44
95 / 180 85 / 127

Στατιστικές προβλέψεις μέσω αλγορίθμου

Το Betguns.com είναι μια σελίδα που προσφέρει έξυπνη ενημέρωση στους φίλους του στοιχήματος . Στη σελίδα αυτή θα βρείτε προγνωστικά (μέσω αλγορίθμου) Ποδοσφαίρου, Μπάσκετ , Βόλεϊ και Ιπποδρομίες. Όλοι οι αγώνες αναλύονται από αλγορίθμους και υπολογίζεται το ποσοστό επαλήθευσης τους. Οι χρήστες μπορούν να δουν τις προτάσεις μας καθημερινά και ως ‘Προβλέψεις της ημέρας’. Όσοι παρακολουθούν με ενδιαφέρον το ποδοσφαιρικό στοίχημα έχουν πλέον στα χέρια τους ένα εργαλείο που δεν προτείνει σημεία βάσει υποκειμενικών απόψεων ( φήμες, προτιμήσεις), αλλά αναλύει τα στατιστικά επαλήθευσης και τα παρουσιάζει με εξαιρετικά απλό τρόπο (σε ποσοστό) για να είναι απόλυτα κατανοητά από όλους τους χρήστες.