Historiku i parashikimeve ditore (Shpjegim)
Më shumë

Historiku I parashikimeve

Select Date
Data: 26-02-2017
Orari Vendi Liga Skuadra vendase Skuadra udhetuese Parashikimi Odds Rezultate
11:15 Czech Republic U21 Sllavia Pragë Pribram O+2.5
1,50
4-1
(1-1)
12:00 Turkey Liga. TFF 1 Sivaspor Gaziantep Bld 1
1,58
1-0
(1-0)
13:00 Spain Divizioni i Dytë B, Grupi I Selta Vigo B Lealtad U-2.5
1,53
2-1
(1-1)
14:00 Germany Oberliga NOFV Veri H. Zelendorf 03 FC Mecklenburg Schwerin O+2.5
-1

()
14:30 Germany Liga Rajonale Verilindje Fyrstenvalde Karl Zeis Jena 2
1,51
1-2
(0-1)
14:30 Germany Bundesliga 2 Shtutgart Kaiserslauten 1
1,71
2-0
(0-0)
14:45 Switzerland Superliga Lozan Sion O+2.5
1,53
0-1
(0-1)
14:45 Switzerland Superliga Bazel Luçern O+2.5
1,48
3-1
(2-1)
15:00 Germany Liga Rajonale Perëndim Siegen Mynshengladbah II 2
1,58

()
15:30 England Premier Liga Totenham Stoke 1
1,41
4-0
(4-0)
15:30 Italy Liga Pro GB Lumezane Santarkanxhelo U-2.5
1,50

()
15:30 Italy Liga Pro GB Padova Teramo 1
1,34

()
17:00 Chile Primera Divizion Temuco Kolo 2FH2FIN
2,62

()
17:00 Portugal Liga e Dytë Olhanense Varzim 2
2,71

()
17:15 Greece Super Liga Iraklis 1908 PAOK 2FH2FIN
2,05

()
18:00 Turkey Super Liga Gaziantepspor Fenerbraçe 2
1,74

()
19:30 Guatemala Primera Divizion Antigua Petapa 1
1,41

()
22:30 Jamaica Premier Liga Uwi Jamalco FC 1
1,58

()
22:30 Jamaica Premier Liga Portmore Utd Marverly Hughenden 1&U-2.5
3,67

()
00:00 Honduras Primera Divizion Motagua CD Social Sol 1
1,37

()
15:00 Turkey Liga. TFF 1 Eskisehirspor Umranijespor 1
1,37

()
15:30 Netherlands Eredivisie Alkmar Zvolle 1&O+2.5
2,37

()
16:00 Italy Seria A Lacio Udineze 1
1,44

()
16:00 France Liga 1 Sënt Etien Kanë 1FH1FIN
3,05

()
17:00 Hungary NBI II Puskas Kozarmisleni 1FH1FIN
1,80

()
17:30 Turkey Liga. TFF 1 Matalja Bld Altinordu 1
1,92

()
18:00 Serbia And Montenegro Superliga Vojvodina Rad 1
1,41

()
19:30 Spain Primera Divizion At. Bilbao Granada 1
1,44

()
22:15 Colombia Liga Postobon Xhaguares Alianza Petrolera U-2.5
1,48

()
01:00 Mexico Primera Divizion Xhaguares Guadalajara 2
2,06

()

Parashikime statistikore Algoritmike

Betguns.com është një faqe e cila jep sugjerime inteligjente mbi bastvënien. Tek ne do të gjeni parashikime (të përllogaritura me anë të algoritmave) mbi Futbollin, Basketbollin, Volejbollin dhe Garave me kuaj. Të gjitha ndeshjet analizohen nga algoritma, duke llogaritur përqindjen e shanseve më të mira. Përdoruesit kanë mundësi të shohin çdo ditë sugjerimet tona në seksionin “Parashikimet ditore”. Çdo person i cili ka interes mbi bastvënien tani ka në duart e tij një mjet i cili nuk sugjeron duke u bazuar në pikëpamjet subjektive (thashetheme, preferenca), por analizon statistikat dhe i paraqet ato shumë të thjeshtë (në përqindje) në mënyrë që të kuptohen lehtësisht nga të gjithë përdoruesit.