Statistika Hot Games (Shpjegim)

Këtu do të gjeni sugjerimet e kaluara të algoritmit me mbi 60% mundësi si dhe rezultatet e ndeshjeve dhe mund ti krahasoni nqs kanë pasur sukses ose jo. Ju mund të zgjidhni datën që dëshironi të kontrolloni parashikimet e kaluara.

Statistika - HOT Games

Nga Ne

Data Skuadra vendase Skuadra udhetuese Liga Piket Rezultati i parashikimit Odds Parashikimi Over Under Odds
17/4 Slavia Prague Hradec Kralove 1 Liga - Czec 4-0 1 (80%) 1,20 - 2,05
17/4 Altluedersdorf Strausberg Oberliga NOFV North - Germ 1-1 - - O (60) -
17/4 KS Lechia Arka Gdynia Ekstraklasa - Pola 2-1 1 (70%) 1,46 - 1,95
17/4 Wisla Krakow Zaglebie Lubin Ekstraklasa - Pola 1-0 1 (63%) 2,01 - 1,85
17/4 Pisa Avellino Serie B - Ital 0-1 - 3,22 U (65) 1,40
17/4 Fakel Worenesch Shinnik Yaroslavl National League - Russ 1-0 - 2,31 U (60) 1,53
17/4 Kuban Krasnodar FK Tyumen National League - Russ 3-1 - 3,42 U (65) 1,53
17/4 Khimki Baltika Kaliningrad National League - Russ 1-0 - 3,01 U (65) 1,44
17/4 Levante Reus Secunda Division - Spai 0-0 1 (70%) 1,76 U (70) 1,44
17/4 Olimp. Ljubljana Radomlje Priva Liga - Slov 1-1 1 (63%) 1,17 - 2,35
17/4 Cesena Spezia Serie B - Ital 1-0 - 3,11 U (70) 1,53
17/4 Strasbourg Ajaccio 2 Ligue - Fran 4-2 1 (63%) 1,56 - 1,73
17/4 Alaves Villarreal Primera Div - Spai 2-1 - 2,40 U (65) 1,53
17/4 Reggiana Gubbio GB Lega Pro - Ital 1-1 - 2,41 U (60) 1,50
18/4 Temperley Rosario Central Primera Division - Arge 1-2 - 2,21 U (60) 1,48
18/4 Capiata Nacional FC Primera Div - Para 2-0 2 (55%) 2,81 - 1,85
18/4 Remedios de Escalada Dep. Moron Primera B Metropolitana - Arge 1-1 2 (55%) - - -
18/4 Gimnasia Aldosivi Primera Division - Arge 1-0 - 1,86 U (80) 1,53
18/4 Bandirmaspor Goeztepe U 21 Gr. 1. Lig - Turk 3-3 2 (55%) 2,26 - 2,05
18/4 Sparta Prague Pardubice U19 1st Division - Czec 2-2 1 (80%) 1,20 O (60) 1,22
18/4 Bukovina Ternopil Persha Liga - Ukra 4-0 1 (63%) 1,58 - -
18/4 Yeni M. Eskisehirspor U 21 Gr. 1. Lig - Turk 2-1 1 (85%) 1,51 - 1,95
18/4 Pyunik 2 Gandzasar 2 1 League - Arme 3-1 1 (63%) - O (60) -
18/4 Erebuni Ararat Yerevan 2 1 League - Arme 1-2 2 (80%) - - -
18/4 Z. Izhevsk Kamaz Nab Chelny PFL URAL - Russ 0-0 1 (80%) 1,51 - 1,85
18/4 Sivasspor Umraniyespor TFF 1 Lig - Turk 0-0 - 1,58 U (65) 1,67
18/4 Kirov Nosta Novotroitsk PFL URAL - Russ 0-1 2 (65%) 1,56 - 2,00
18/4 Volga Ulyanovsk Syzran PFL URAL - Russ 1-0 - 1,81 U (65) 1,80
18/4 NK Sesvete Rudes 2.NHL - Croa 1-3 - 2,11 U (60) 1,80
18/4 Dinamo Zagreb II Solin 2.NHL - Croa 3-0 - 3,52 U (65) 1,62
18/4 Zagreb NK Dragovoljac 2.NHL - Croa 0-0 - 1,76 U (60) 1,80
18/4 Olimpiets Lada Togliatti PFL URAL - Russ 2-0 1 (70%) 1,14 - 2,00
18/4 Metz Paris St.-Germain 1 Ligue - Fran 2-3 2 (65%) 1,14 - 3,40
18/4 Bolton Bury FC 1 kategoria - Engl 0-0 1 (63%) 1,66 - 2,00
19/4 M. Idmanyurdu Elazigspor U 21 Gr. 1. Lig - Turk 1-2 2 (55%) - - -
19/4 Th. Honda Sukhothai Premier - Thai 0-1 1 (80%) 1,92 O (80) 1,57
19/4 Dukla Prague Slovan Liberec U21 - Czec 3-3 - 2,31 O (80) 1,22
19/4 Samsunspor Manisaspor U 21 Gr. 1. Lig - Turk 2-0 1 (85%) 1,58 - 2,08
19/4 Dragon Yaounde New Star Elite One - Came 2-1 - 2,88 U (80) -
19/4 Muang Thong Sisaket Premier - Thai 3-0 1 (85%) 1,10 - 3,50
19/4 Ubon Umt Chiangrai Utd Premier - Thai 1-2 - 2,26 O (60) 1,53
19/4 Brandenburg Barleben Oberliga NOFV South - Germ 5-1 - 2,26 O (60) 1,65
19/4 Taranto Paganese GC Lega Pro - Ital 0-4 2 (55%) 2,56 - 1,50
19/4 Coton Sport Eding Sport Elite One - Came 0-0 - - U (65) -
19/4 Y. S. Academy Racing Elite One - Came 1-1 - - U (80) -
19/4 Aigle Royal Bamboutos Elite One - Came 0-0 - - U (85) -
19/4 Lion Blesse Astres FC Elite One - Came 0-0 - 2,71 U (85) 1,40
19/4 UMS de Loum Canon Sportif Elite One - Came 0-0 - 1,80 U (80) -
19/4 Denizlispor Sanliurfaspor TFF 1 Lig - Turk 2-4 1 (63%) 1,81 - 1,80
19/4 Tanta Al Masry Premier League - Egyp 2-1 2 (55%) 1,63 - 1,50
19/4 Persepolis FC P. Mashhad Pro League - Iran 4-0 1 (70%) 1,37 U (65) 1,70
19/4 Apejes de Mfou Haut-Nkam Elite One - Came 1-1 - 1,83 U (80) -
19/4 Novigrad Dugopolje 2.NHL - Croa 1-1 - 4,02 U (65) 1,70
19/4 Olhanense Braga B Segunda Liga - Port 1-3 2 (55%) 1,86 - 2,08
19/4 Prostejov Opava FNL - Czec 2-4 2 (65%) 1,41 - 2,40
19/4 Bautzen Lok Leipzig Regionalliga Northeast - Germ 2-1 2 (55%) 2,01 - 2,00
19/4 Flora U21 Tartu Santos Esiliiga - Esto 3-0 1 (80%) 1,18 O (85) 1,25
19/4 Ittihad Tanger Olympique de Safi Botola - Moro 1-0 - 2,71 U (65) 1,30
19/4 Dassendorf Buchholz Oberliga Hamburg - Germ 2-0 - - O (65) -
19/4 Wacker Innsbruck II Austria Salzburg Regionalliga West - Aust 3-1 - 1,68 O (65) 1,40
19/4 Neustrelitz Luckenwalde Regionalliga Northeast - Germ 2-0 2 (55%) 2,91 O (65) 1,62
19/4 BFC Dynamo Viktoria Berlin Regionalliga Northeast - Germ 1-0 - 2,76 O (65) 1,60
19/4 Oberhausen Dortmund II Regionalliga West - Germ 0-0 1 (63%) 1,92 - 1,85
19/4 Polokwane Platinum Stars Premier League - Sout 1-0 - 2,75 U (65) -
19/4 Flandria Ferro Carri Primera Nacional - Arge 0-0 - 2,89 U (70) 1,40
19/4 Chicago Atletico Parana Primera Nacional - Arge 2-0 1 (70%) 1,63 U (60) 1,62
19/4 Academica Freamunde Segunda Liga - Port 2-2 1 (63%) 1,76 U (60) 1,48
19/4 Santa Clara Leixoes Segunda Liga - Port 3-0 - 2,46 U (60) 1,57
19/4 Gimnasia Jujuy Brown de Adrogue Primera Nacional - Arge 2-0 - 2,26 U (60) 1,50
20/4 Chacarita Jrs Estudiantes San Luis Primera Nacional - Arge 2-0 - 1,51 U (60) 1,62
20/4 Cerro Porteno Independiente Primera Div - Para 1-1 1 (63%) 1,37 - 2,10
20/4 Santamarina Tand. Almagro Primera Nacional - Arge 0-0 - 2,91 U (70) 1,50
20/4 New England San Jose Major League - Unit 0-0 1 (70%) 1,76 - 1,90
20/4 Jorge Wilstermann Bolivar Liga Profesional - Boli 1-0 2 (70%) 2,31 - 2,15
20/4 Argentinos Jrs Villa Dalmine Primera Nacional - Arge 2-0 1 (80%) 1,46 - 1,67
20/4 Talleres Independiente Primera Division - Arge 0-2 - 3,42 U (65) 1,48
20/4 Independiente Riv. Central Cordoba Primera Nacional - Arge 2-2 X (55%) 2,76 U (65) 1,40
20/4 Firpo Sonsonate Primera Div - El S 2-2 1 (70%) 1,81 - 1,88
20/4 Santa Tecla Dragon Primera Div - El S 0-1 1 (70%) 1,58 - 1,85
20/4 FAS Municipal Lim Primera Div - El S 1-0 - 3,11 U (60) 1,80
20/4 Alianza U.de El Salvador Primera Div - El S 2-0 1 (63%) 1,51 - 1,90
20/4 Gaz. Buyuksehir Balikesirspor U 21 Gr. 1. Lig - Turk 0-1 1 (80%) 1,41 U (60) 2,15
20/4 Irtysh Omsk Smena Komsomolsk PFL EAST - Russ 1-0 - 2,06 - 1,65
20/4 Bunyodkor Dinamo PFL - Uzbe 1-1 - 6,28 U (70) 1,68
20/4 Saba Sepahan Pro League - Iran 0-1 - 3,01 U (65) 1,60
20/4 Tractor Esteghlal Pro League - Iran 1-0 - 2,81 U (60) 1,60
20/4 Zobahan M. Sazi Tabriz Pro League - Iran 2-1 1 (63%) 1,37 U (65) 1,70
20/4 Gostaresh Naft Tehran Pro League - Iran 0-0 - 2,76 U (60) 1,57
20/4 SaiPa Karadj Sanat Naft Pro League - Iran 0-2 - 2,81 U (70) 1,40
20/4 Al Sahel Al Arabi Kuwait League - Kuwa 1-7 2 (55%) 1,30 - 2,35
20/4 Utenis FK Atlantas A Lyga - Lith 0-3 2 (55%) 1,51 U (65) 1,62
20/4 Kalev Tallinn U21 Esiliiga - Esto 3-0 1 (80%) 1,71 O (60) 1,36
20/4 Zalgiris Kaunas Trakai A Lyga - Lith 1-1 - 4,75 U (85) -
20/4 Kuwait SC Burgan Kuwait League - Kuwa 6-1 1 (85%) 1,06 - 4,00
20/4 Al Shabab Al Hilal Saudi League - Saud 1-2 2 (70%) 1,30 - 2,25
20/4 Al Wehda Al Fateh Saudi League - Saud 1-2 - 2,81 O (60) 1,70
21/4 Atletico Los Andes Guillermo Brown Primera Nacional - Arge 0-0 - 2,31 U (65) 1,50
21/4 UFA Youth CSKA Youth Premier League B Teams - Russ 0-0 2 (70%) 1,18 - 3,40
21/4 Brno Hradec Kralove U19 1st Division - Czec 1-1 - 2,26 O (85) 1,42
21/4 Agsu Zaqatala 1 Division - Azer 4-0 1 (63%) - O (60) -
21/4 Shahdagh Gusar Turan Tovuz 1 Division - Azer 1-1 2 (55%) - - -
21/4 Goyazan Qazax Mil-Mugan 1 Division - Azer 3-7 2 (65%) - - -
21/4 Lokbatan Moik Baku 1 Division - Azer 3-0 1 (80%) - - -
21/4 Energetik Bakili Baku 1 Division - Azer 1-1 1 (80%) - O (85) -
21/4 Lokomotiv Youth Amkar Youth Premier League B Teams - Russ 4-1 - 1,25 O (80) 1,36
21/4 Kawasaki Shimizu J League - Japa 2-2 - 3,82 U (60) 2,00
21/4 Gamba Omiya A J League - Japa 6-0 1 (70%) 1,86 U (60) 1,90
21/4 Comets Adelaide Olympic South Australia - Aust 5-1 1 (63%) 1,54 O (80) 1,25
21/4 Rostov Youth Spartak Moscow Premier League B Teams - Russ 0-1 2 (65%) 1,46 O (60) 1,48
21/4 Zenit Youth Ural Youth Premier League B Teams - Russ 2-0 - 1,34 O (65) 1,48
21/4 E. S. Club Southern D. Premier - Hong 3-1 1 (63%) 1,51 O (85) 1,44
21/4 Ararat Pyunik Premier - Arme 1-0 2 (80%) 1,22 - 1,75
21/4 Pakhtakor Lokomotiv PFL - Uzbe 1-2 2 (55%) - - -
21/4 Bezanija Sindjelic Priva liga - Serb 1-1 - 3,01 U (80) 1,40
21/4 Jagodina FK Buducnost Dobanovci Priva liga - Serb 2-1 1 (63%) - - -
21/4 FC Ufa CSKA Moscow Premier League - Russ 0-2 - 1,71 U (80) 1,44
21/4 Al Salibikhaet Kazma Kuwait League - Kuwa 1-0 2 (65%) 1,45 - 2,10
21/4 Osijek Inter Zapresic 1.NHL - Croa 2-1 1 (70%) 1,34 U (60) 1,67
21/4 Miedz Legnica Znicz Pruszkow I Liga - Pola 2-0 1 (63%) 1,46 - 1,95
21/4 Mqabba Pieta H 1. Division - Malt 1-2 1 (70%) 1,54 - 2,30
21/4 Al Baten Al Nasr Saudi League - Saud 4-3 2 (55%) 1,71 U (60) 1,95
21/4 LASK Liefering estre liga - Aust 3-0 1 (63%) 1,31 - 2,35
21/4 Dusseldorf St. Pauli 2 Bundesliga - Germ 1-3 - 3,22 U (60) 1,57
21/4 Kaiserslautern 1860 Munich 2 Bundesliga - Germ 1-0 - 2,46 U (60) 1,53
21/4 Illertissen Schalding-H Regionalliga Bavaria - Germ 1-3 1 (63%) 1,76 - 2,15
21/4 Gleisdorf Grieskirchen Regionalliga Centre - Aust 2-0 1 (85%) 1,34 - 2,88
21/4 St. Florian Steyr Regionalliga Centre - Aust 3-0 1 (63%) 2,01 - 2,60
21/4 Seekirchen Anif Regionalliga West - Aust 2-3 - 1,41 O (60) 1,33
21/4 Row Olimpia Elblag II Liga - Pola 1-1 - 2,21 - 1,95
21/4 Konyaspor Gaziantepspor Super Lig - Turk 2-1 1 (70%) 1,92 - 1,75
21/4 Vienna II Schwechat Regionalliga East - Aust 0-0 1 (70%) 1,37 - 2,40
21/4 Mannsdorf St. Polten II Regionalliga East - Aust 1-0 1 (70%) 1,25 - 2,70
21/4 K. Karabukspor Kasimpasa U 21 Gr. Super Lig - Turk 0-0 2 (65%) 3,42 - 1,90
21/4 Qadsia SC Al Shabab Kuwait League - Kuwa 3-1 1 (70%) 1,17 - 2,20
21/4 Almirante Brown Defensores Primera B Metropolitana - Arge 1-0 - 2,76 U (60) 1,57
21/4 Aachen Verl Regionalliga West - Germ 1-1 1 (63%) 1,84 - 1,95
21/4 Victoria Hamburg Klub Kosova Oberliga Hamburg - Germ 7-1 1 (63%) - O (85) -
21/4 Zebbug Ajax R 1. Division - Malt 2-3 - - O (60) -
21/4 Hertha 03 Z. G. Schoeneiche Oberliga NOFV North - Germ 2-1 - 1,57 O (85) -
21/4 Al Ittifaq Al-Ittihad Jeddah Saudi League - Saud 1-4 2 (65%) 1,86 - 2,40
21/4 Radomlje Gorica Priva Liga - Slov 1-2 2 (70%) 1,37 - 2,15
21/4 Paris FC Quevilly Rouen National - Fran 0-0 - 3,77 U (65) 1,50
21/4 Suderelbe Halstenbek-R Oberliga Hamburg - Germ 2-1 - 1,80 O (80) -
21/4 Oviedo Huesca Secunda Division - Spai 1-1 - 3,42 U (65) 1,57
21/4 Eindhoven Venlo Eerste Divisie - Neth 0-0 - 1,86 O (60) 1,50
21/4 Oss Volendam Eerste Divisie - Neth 2-2 - 1,81 O (65) 1,44
21/4 Cambuur RKC Waalwijk Eerste Divisie - Neth 5-0 1 (70%) 1,25 O (60) 1,36
21/4 Achilles Dordrecht Eerste Divisie - Neth 2-2 - 2,16 O (60) 1,57
21/4 Almere De Graafschap Eerste Divisie - Neth 1-2 1 (63%) 2,51 - 2,70
21/4 Jong Ajax Helmond Eerste Divisie - Neth 2-0 1 (70%) 1,25 - 3,40
21/4 Marsa Lija A 1. Division - Malt 1-3 2 (65%) - - -
21/4 Norwich Brighton Championship - Engl 2-0 2 (55%) 2,96 - 2,20
21/4 Nancy Ol. Marseille 1 Ligue - Fran 0-0 2 (55%) 2,05 - 1,85
21/4 St. Patricks Cork City Premier Division - Irel 0-3 2 (80%) 1,56 - 1,80
21/4 Dundalk Bohemians D. Premier Division - Irel 2-0 1 (70%) 1,25 - 2,35
21/4 Bray Wanderers Shamrock Rovers Premier Division - Irel 4-2 1 (80%) 2,91 O (60) 1,95
21/4 Limerick Galway Premier Division - Irel 1-1 - 1,63 - 2,30
21/4 Athlone Town Wexford Youths First Division - Irel 1-0 - 2,56 - 1,67
21/4 Benevento Vicenza Serie B - Ital 0-0 1 (63%) 1,68 - 1,70
21/4 FC Sevilla Granada Primera Div - Spai 2-0 1 (80%) 1,17 - 3,60
21/4 Finn Harps Drogheda United Premier Division - Irel 0-2 1 (70%) 2,31 - 1,65
21/4 Petrolero Nacional Potosi Liga Profesional - Boli 2-2 2 (55%) 3,31 - 2,60
21/4 Rio Ave Arouca Primera Liga - Port 3-0 1 (63%) 1,56 - 1,73
22/4 Toronto Chicago Fire Major League - Unit 3-1 X (60%) 4,22 - 2,10
22/4 San Lorenzo Temperley Primera Division - Arge 0-1 1 (63%) 1,51 - 1,75
22/4 Tigres Jaguares Primera A - Colo 2-1 - 2,81 U (80) 1,42
22/4 Mito H Avispa F J League 2 - Japa 1-1 - 2,51 U (60) 1,53
22/4 Peninsula Souths United Brisbang Premier - Aust 1-0 - 1,63 O (85) 1,83
22/4 Hiroshima Vegalta J League - Japa 3-3 2 (70%) 5,53 U (65) 1,85
22/4 Urawa Consadole S J League - Japa 3-2 1 (85%) 1,22 - 2,35
22/4 Ventforet Cerezo O J League - Japa 1-1 - 2,11 U (70) 1,48
22/4 Nagoya Renofa Y J League 2 - Japa 0-2 1 (70%) 1,92 - 1,85
22/4 Para Hills Croydon South Australia - Aust 0-1 2 (70%) 1,58 - 2,85
22/4 Adelaide Utd. Youth Metro Stars South Australia - Aust 4-1 2 (70%) 1,50 O (85) -
22/4 Blue Eagles West Adelaide South Australia - Aust 2-2 2 (55%) 2,41 O (85) 1,35
22/4 Adelaide Cumberland South Australia - Aust 2-1 1 (85%) 1,30 O (85) 1,40
22/4 Jeju Utd Daegu K-League Classic - Kore 4-2 - 1,71 U (60) 1,85
22/4 Gangwon Suwon K-League Classic - Kore 1-2 X (68%) 3,01 - 1,62
22/4 Jeonnam Ulsan Hyundai K-League Classic - Kore 5-0 2 (65%) 2,64 - 1,67
22/4 Kashiwa Yokohama J League - Japa 2-0 2 (70%) 3,11 U (60) 1,80
22/4 Kashima Jubilo I J League - Japa 0-3 1 (70%) 1,45 U (60) 2,00
22/4 Ehime V-Varen J League 2 - Japa 1-0 - 2,39 U (60) 1,44
22/4 Tokyo V Kusatsu G J League 2 - Japa 3-1 1 (85%) 1,81 - 1,70
22/4 Machida Z Tokushima V J League 2 - Japa 0-1 - 2,51 U (80) 1,50
22/4 Kyoto Sanga Matsumoto J League 2 - Japa 1-1 2 (65%) 2,26 - 1,50
22/4 Asan Seongnam K - League Challenge - Kore 1-1 1 (80%) 2,28 U (65) 1,65
22/4 Daejeon Citizen Busan K - League Challenge - Kore 2-3 - 2,51 U (65) 1,67
22/4 Yuen Long Guangzhou R&F Premier - Hong 4-0 1 (63%) 1,20 - 3,10
22/4 Inglewood Utd Armadale West State League - Aust 2-0 - 1,54 O (80) 1,35
22/4 Sorrento Joondalup United West State League - Aust 1-2 1 (63%) 1,41 - 4,00
22/4 Mandurah City Floreat West State League - Aust 0-2 2 (70%) 1,45 O (60) 1,32
22/4 Perth Subiaco West State League - Aust 2-1 1 (63%) 1,20 O (70) 1,27
22/4 Bayswater Perth Glory West State League - Aust 2-1 - 4,52 O (60) 1,43
22/4 Niigata Tokyo J League - Japa 0-3 2 (65%) 2,01 - 1,80
22/4 Shonan Oita T J League 2 - Japa 0-1 1 (63%) 2,01 - 1,60
22/4 Green Gully N. Geelong Warriors Victoria Premier - Aust 3-1 1 (70%) 1,18 O (85) 1,40
22/4 Lightning Knights Brisbang Premier - Aust 5-0 - 1,84 O (85) 1,25
22/4 Olimpik Donetsk Dynamo Kiev U 19 - Ukra 0-3 2 (55%) 1,45 O (65) 1,50
22/4 Skala Stryi Lutsk U 19 - Ukra 0-2 - 1,84 O (65) 1,60
22/4 Pribram C. Budejovice U19 1st Division - Czec 2-0 1 (85%) - O (70) -
22/4 Mlada Boleslav Slavia Prague U19 1st Division - Czec 4-1 - 3,26 O (65) 1,57
22/4 Teplice Hlucin U19 1st Division - Czec 3-1 1 (70%) 1,10 O (80) 1,25
22/4 Yokohama Ichihara Chiba J League 2 - Japa 4-0 - 3,01 U (80) 1,53
22/4 Eagles Leichhardt NSW Premier - Aust 1-3 2 (80%) 1,44 O (65) -
22/4 Bonnyrigg Sutherland NSW Premier - Aust 2-3 1 (63%) 1,81 O (85) 1,36
22/4 Grange Thistle Holland Park Brisbang Premier - Aust 1-4 2 (65%) 1,41 O (85) 1,29
22/4 Eastern Suburbs Queensland. Brisbang Premier - Aust 3-3 - 2,38 O (80) -
22/4 Kolding IF Aarhus Fremad 2nd Division Pulje 2 - Denm 3-0 - 3,52 - 2,08
22/4 South China Kitchee Premier - Hong 0-3 2 (70%) 1,34 O (60) 1,57
22/4 Sydney FC Sydney Utd NSW Premier - Aust 0-4 2 (70%) 1,71 - 2,70
22/4 Krasnodar-2 Chernomorets PFL SOUTH - Russ 0-1 1 (70%) 1,84 - 1,75
22/4 Dinamo St V. Tver PFL WEST - Russ 4-0 1 (85%) 1,20 - 2,10
22/4 Domodedovo Smolensk PFL WEST - Russ 0-2 - 4,12 U (65) 1,80
22/4 Pardubice Banik Ostrava U19 1st Division - Czec 2-0 2 (55%) 2,26 O (60) 1,44
22/4 Sagan Vissel J League - Japa 1-0 2 (65%) 2,61 - 1,67
22/4 Graffin Varnsdorf FNL - Czec 1-0 1 (63%) 1,63 - 1,85
22/4 Rizespor Basaksehir Super Lig - Turk 3-3 2 (70%) 1,92 - 2,00
22/4 Chonburi Navy Football Club Premier - Thai 0-0 1 (70%) 1,34 - 2,40
22/4 Arsenal Kiev Bukovina Persha Liga - Ukra 0-1 - 3,42 U (70) 1,43
22/4 Illichivec Naftovyk-Ukrnafta Persha Liga - Ukra 1-0 1 (70%) 1,34 - 1,85
22/4 Lviv Zirka U 19 - Ukra 3-0 1 (70%) 1,17 - 3,50
22/4 Ch. Odessa Poltava U 19 - Ukra 4-0 - 1,63 - 2,35
22/4 Zenit Ural Yekaterinburg Premier League - Russ 2-0 - 1,25 U (60) 2,10
22/4 Dolgoprudny Pskov-747 PFL WEST - Russ 2-0 1 (70%) 1,25 - 2,10
22/4 Giresunspor Yeni M. U 21 Gr. 1. Lig - Turk 1-1 2 (55%) - - -
22/4 Bronshoj Brabrand 2nd Division Pulje 2 - Denm 0-2 - 3,52 - 2,10
22/4 Police Tero FC Th. Honda Premier - Thai 3-2 1 (80%) 1,50 - 1,95
22/4 Lincoln City Macclesfield Conferens National - Engl 2-1 1 (80%) 1,46 - 1,95
22/4 Leipzig II Bautzen Regionalliga Northeast - Germ 4-1 1 (80%) 1,41 - 2,30
22/4 Mainz 05 II Halle 3 Liga - Germ 3-2 - 2,56 U (65) 1,73
22/4 Bremen II Rostock 3 Liga - Germ 0-2 - 2,71 U (60) 1,57
22/4 1860 Munich II Hof Regionalliga Bavaria - Germ 0-2 1 (85%) 1,14 - 2,85
22/4 Nottingen Trier Regionalliga Southwest - Germ 1-3 1 (63%) 3,11 O (70) 1,57
22/4 SV Grun Weiss Brieselang Altglienicke Oberliga NOFV North - Germ 0-2 2 (80%) 1,20 O (60) -
22/4 FC Mecklenburg Schwerin Malchow Oberliga NOFV North - Germ 0-1 2 (55%) 2,41 O (80) -
22/4 Anker Lichtenberg 47 Oberliga NOFV North - Germ 4-1 2 (55%) 1,92 O (80) -
22/4 Sumy Mykolaiv Persha Liga - Ukra 1-2 - 2,41 U (70) 1,50
22/4 Poltava Gelios Persha Liga - Ukra 1-2 - 2,81 U (80) 1,48
22/4 Int. Leipzig Markranstaedt Oberliga NOFV South - Germ 3-0 1 (70%) 1,25 - -
22/4 Juventus Zurich Zurich II Erste Liga Promotion - Swit 2-2 - - O (60) -
22/4 Breitenrain Bruhl Erste Liga Promotion - Swit 1-1 - - O (60) -
22/4 Kickers II Bahlingen Oberliga Bade Wurttemberg - Germ 4-5 2 (65%) 1,83 - -
22/4 Tekstilshchik Ivanovo Strogino PFL WEST - Russ 5-0 1 (63%) 1,41 - 2,05
22/4 Pegasus Hong Kong FC Premier - Hong 5-0 1 (70%) - O (85) -
22/4 Lamia Panserraikos Football League (1) - Gree 3-1 1 (85%) 1,04 U (60) 4,59
22/4 Olmaliq Qizilqum PFL - Uzbe 0-0 - - U (70) -
22/4 Navbahor Shurtan PFL - Uzbe 1-0 1 (80%) - - -
22/4 FK Kokand Metallurg PFL - Uzbe 3-0 1 (80%) 1,36 U (65) 1,70
22/4 Ratchaburi Muang Thong Premier - Thai 1-1 2 (55%) 1,68 - 2,25
22/4 Bangkok Ubon Umt Premier - Thai 1-0 - 1,34 O (65) 1,40
22/4 Pistoiese Olbia GA Lega Pro - Ital 0-1 1 (70%) 2,16 - 1,67
22/4 Nasaf Obod Tashkent PFL - Uzbe 1-0 1 (80%) - - -
22/4 St. Johann Dornbirn Regionalliga West - Aust 0-0 - 1,73 O (60) 1,42
22/4 SV Grodig Hard Regionalliga West - Aust 3-3 1 (70%) 1,22 - 2,90
22/4 Banants Gandzasar Premier - Arme 0-0 2 (70%) 1,37 - 1,67
22/4 Curslack-N Buchholz Oberliga Hamburg - Germ 1-2 2 (55%) 2,16 O (65) -
22/4 Tuerkiye Buxtehuder SV Oberliga Hamburg - Germ 4-1 1 (63%) 1,51 O (60) -
22/4 Puszcza Niepolomice Polonia Bytom II Liga - Pola 2-0 1 (80%) 1,51 - 1,90
22/4 Alanyaspor Osmanlispor Super Lig - Turk 0-1 - 2,41 O (60) 1,70
22/4 Girnik Ternopil Persha Liga - Ukra 2-0 1 (70%) 1,41 - 1,60
22/4 Halle Bischofswerda Oberliga NOFV South - Germ 0-0 2 (70%) 1,25 - -
22/4 Bavois Utd Zurich Erste Liga Promotion - Swit 3-3 - - O (60) -
22/4 Cittadella Carpi Serie B - Ital 4-1 - 2,31 U (65) 1,75
22/4 Spezia Entella Serie B - Ital 2-0 - 2,01 U (60) 1,57
22/4 Bari 1908 Verona Serie B - Ital 0-2 - 2,51 U (60) 1,62
22/4 Ternana Frosinone Serie B - Ital 2-0 - 2,26 U (60) 1,70
22/4 Trapani Pisa Serie B - Ital 1-0 - 2,91 U (65) 1,36
22/4 Latina Spal Serie B - Ital 1-2 - 1,92 U (65) 1,75
22/4 Avellino Cesena Serie B - Ital 1-1 - 3,22 U (65) 1,62
22/4 Pro Vercelli Salernitana Serie B - Ital 0-0 - 2,89 U (80) 1,44
22/4 Vik. Griesheim Stadtallendorf Oberliga Hessen - Germ 2-4 2 (55%) 1,51 O (65) -
22/4 RW Hadamar Alzenau Oberliga Hessen - Germ 2-2 - 2,11 O (65) -
22/4 Fulda Hessen Dreieich Oberliga Hessen - Germ 2-0 - 2,21 O (85) -
22/4 Baunatal Seligenstadt Oberliga Hessen - Germ 0-0 - 2,51 O (70) -
22/4 FSC Lohfelden Ederbergland Oberliga Hessen - Germ 4-0 - 2,01 O (70) -
22/4 Vellmar RW Frankfurt Oberliga Hessen - Germ 1-1 2 (65%) 1,37 O (85) -
22/4 RW Darmstadt SV Steinbach 1920 Oberliga Hessen - Germ 3-1 2 (55%) 1,74 O (85) -
22/4 Frem Odder 2nd Division Pulje 1 - Denm 1-2 1 (63%) 1,68 - 2,25
22/4 Parnu JK Vaprus Trans Premier Ligue - Esto 0-2 2 (70%) - O (85) -
22/4 Jizzax Neftchi PFL - Uzbe 0-1 1 (80%) 1,73 - 1,55
22/4 Bukhara Mash AL PFL - Uzbe 2-2 - - U (70) -
22/4 Sisaket Prakan FC Premier - Thai 1-0 1 (70%) 1,25 O (85) 1,29
22/4 Hamburg Darmstadt Bundesliga - Germ 1-2 1 (80%) 1,34 - 2,20
22/4 Ingolstadt Bremen Bundesliga - Germ 2-4 - 3,10 O (60) 1,70
22/4 B. Munich Mainz 05 Bundesliga - Germ 2-2 1 (85%) 1,18 - 2,88
22/4 Dortmund II RW Ahlen Regionalliga West - Germ 1-1 - 1,37 - 2,25
22/4 FC Astoria Walldorf II Balingen Oberliga Bade Wurttemberg - Germ 0-0 2 (55%) 1,68 - -
22/4 Ravensburg Bissingen Oberliga Bade Wurttemberg - Germ 0-0 2 (55%) 1,68 O (60) -
22/4 Sandhausen II Spielberg Oberliga Bade Wurttemberg - Germ 3-1 - 2,76 O (65) -
22/4 Neckarelz Oberachern Oberliga Bade Wurttemberg - Germ 1-2 2 (65%) - O (85) -
22/4 Lokomotiv Moscow Amkar Perm Premier League - Russ 3-3 - 3,62 U (65) 1,44
22/4 Rostov Spartak Moscow Premier League - Russ 3-0 - 2,89 U (60) 1,50
22/4 Sturm Graz Mattersburg Bundesliga - Aust 0-2 1 (70%) 1,76 - 1,75
22/4 West Ham Everton Premier League - Engl 0-0 2 (55%) 1,96 - 2,08
22/4 Rotherham Ipswich Championship - Engl 1-0 2 (55%) 2,06 - 2,00
22/4 Nottingham Forest Reading Championship - Engl 3-2 2 (55%) 3,42 - 2,08
22/4 Brentford QPR Championship - Engl 3-1 1 (70%) 2,01 - 2,35
22/4 Oldham Rochdale 1 kategoria - Engl 1-1 - 3,22 U (60) 1,73
22/4 Port Vale Bolton 1 kategoria - Engl 0-2 - 1,76 U (60) 1,75
22/4 MK Dons Sheff Utd 1 kategoria - Engl 0-3 2 (55%) 2,06 - 2,00
22/4 Coventry City Walsall 1 kategoria - Engl 1-0 - 2,76 U (65) 1,70
22/4 Livingston Queens Park League 1 - Scot 4-0 1 (63%) 1,68 - 1,80
22/4 Berwick Montrose League 2 - Scot 0-1 2 (55%) 2,81 - 1,95
22/4 Cowdenbeath Arbroath League 2 - Scot 1-2 2 (55%) 2,01 U (60) 1,95
22/4 Pasching/L. Juniors Hartberg Regionalliga Centre - Aust 0-3 2 (65%) 1,58 - 2,70
22/4 Macva Pivara Celarevo Priva liga - Serb 2-2 1 (80%) - - -
22/4 Sloboda Borca Priva liga - Serb 2-1 1 (63%) - - -
22/4 Zemun FK Odzaci Priva liga - Serb 1-0 1 (70%) 1,18 U (60) 1,95
22/4 Desna Cher. A. Kramatorsk Persha Liga - Ukra 2-0 - 1,66 U (85) 1,35
22/4 Tranmere Southport Conferens National - Engl 4-1 1 (80%) 1,20 - 2,70
22/4 Wrexham Dag & Red Conferens National - Engl 0-1 2 (55%) 2,01 - 1,95
22/4 Braintree Barrow Conferens National - Engl 0-2 2 (55%) 3,01 - 2,10
22/4 North Ferriby Aldershot Conferens National - Engl 0-3 2 (65%) 1,31 - 2,30
22/4 Bromley Guiseley Conferens National - Engl 1-1 1 (63%) 2,06 - 1,95
22/4 Dover Torquay Conferens National - Engl 1-2 1 (63%) 1,56 - 2,10
22/4 Forest Green Maidstone Conferens National - Engl 2-2 - 1,51 - 2,40
22/4 Gainsborough Kidderminster Conference North - Engl 1-1 2 (55%) 1,54 - 2,15
22/4 Halifax Curzon Conference North - Engl 3-0 1 (63%) 1,45 - 2,35
22/4 Altrincham Alfreton Conference North - Engl 1-1 - 2,46 O (65) 1,57
22/4 Darlington Telford Conference North - Engl 1-0 1 (70%) 1,51 - 2,40
22/4 Bradford Park Stockport Conference North - Engl 0-2 - 1,92 U (65) 1,85
22/4 Truro Hemel Hempstead Conference South - Engl 2-1 - 3,11 O (65) 1,50
22/4 Weston Super Mare Eastbourne Conference South - Engl 2-0 - 2,89 O (85) 1,50
22/4 Welling Hampton & R Conference South - Engl 1-2 - 2,01 O (65) 1,60
22/4 Oxford Margate Conference South - Engl 1-0 1 (70%) 1,54 - 2,15
22/4 Chelmsford Bath Conference South - Engl 3-1 1 (80%) 1,71 - 2,20
22/4 Dartford Bishop's Stortford Conference South - Engl 4-0 1 (85%) 1,11 O (60) 1,33
22/4 Floriana Gzira Utd Premier - Malt 1-1 1 (63%) 1,81 - 2,20
22/4 Naxxar Lions Sirens 1. Division - Malt 2-1 1 (70%) - O (65) -
22/4 Kriens BSC Old Boys Erste Liga Promotion - Swit 6-0 1 (80%) - - -
22/4 Korabi Diber Gjirokaster Kategoria Superiore - Alba 0-4 - - U (60) -
22/4 Stadl-Paura Wolfsberg Regionalliga Centre - Aust 0-1 1 (80%) 1,29 O (70) 1,34
22/4 Villarreal Leganes Primera Div - Spai 2-1 1 (63%) 1,70 - 1,67
22/4 Brno Mlada Boleslav 1 Liga - Czec 2-3 - 3,11 U (60) 1,67
22/4 Teplice Karvina 1 Liga - Czec 1-0 1 (70%) 1,41 - 1,85
22/4 Paris St.-Germain Montpellier 1 Ligue - Fran 2-0 1 (85%) 1,14 - 4,00
22/4 Sandecja Nowy Sacz C. Glogow I Liga - Pola 1-0 1 (63%) 2,01 - 1,75
22/4 Austria Salzburg Hohenems Regionalliga West - Aust 0-3 2 (55%) 2,41 - 2,55
22/4 Maritimo Madeira Belenenses Primera Liga - Port 3-0 1 (70%) 1,81 - 1,62
22/4 Usti Nad Prostejov FNL - Czec 3-0 1 (63%) 1,14 - 3,50
22/4 Flamurtari Vllaznia Kategoria Superiore - Alba 2-0 - - U (60) -
22/4 Dugopolje Zagreb 2.NHL - Croa 3-1 1 (63%) 1,25 U (65) 1,85
22/4 Sibenik Lucko 2.NHL - Croa 2-0 - 1,81 U (60) 1,85
22/4 Bohemians Fastav Zlin 1 Liga - Czec 0-2 - 4,22 U (65) 1,53
22/4 Arka Gdynia Wisla Plock Ekstraklasa - Pola 1-1 - 3,42 O (60) 2,08
22/4 Cracovia Legia Warsaw Ekstraklasa - Pola 1-2 2 (55%) 1,92 - 2,00
22/4 Korona Kielce Nieciecza Ekstraklasa - Pola 0-1 1 (70%) 2,16 - 1,85
22/4 Paksi Diosgyori NBI - Hung 0-1 1 (63%) 1,81 - 1,80
22/4 MTK Budapest Videoton NBI - Hung 1-1 - 1,84 U (65) 1,53
22/4 Atalanta Bologna Serie A - Ital 3-2 1 (63%) 1,34 - 2,15
22/4 Cadiz Levante Secunda Division - Spai 1-1 - 3,01 U (65) 1,53
22/4 Vallecano Lugo Secunda Division - Spai 2-0 - 3,42 U (60) 1,70
22/4 Terek Grozny Anzhi Makhachkala Premier League - Russ 0-1 - 2,11 U (60) 1,50
22/4 Sigma Olomouc Vitkovice FNL - Czec 2-1 1 (85%) 1,18 - 2,08
22/4 Fuenlabrada Zamudio Second Div B G2 - Spai 4-2 1 (85%) 1,14 - 2,15
22/4 L'Hospitalet Barcelona B Second Div B G3 - Spai 2-2 2 (70%) 1,74 - 1,90
22/4 Antalyaspor Trabzonspor U 21 Gr. Super Lig - Turk 0-2 - 2,46 - 2,00
22/4 Genclerbirligi Kayserispor U 21 Gr. Super Lig - Turk 4-1 1 (70%) 2,06 O (65) 2,00
22/4 Kalju Viljandi Tulevik Premier Ligue - Esto 8-0 1 (85%) 1,10 O (60) 1,40
22/4 Spartans H Pembroke Premier - Malt 1-2 - 1,56 - 2,30
22/4 Qormi Fgura Utd 1. Division - Malt 3-0 1 (70%) - - -
22/4 St. Polten RB Salzburg Bundesliga - Aust 1-2 2 (65%) 1,31 - 2,10
22/4 Carrarese Pontedera GA Lega Pro - Ital 2-0 - 3,32 U (65) 1,65
22/4 Arezzo Prato GA Lega Pro - Ital 1-2 1 (70%) 1,92 - 1,85
22/4 Istra 1961 Rijeka 1.NHL - Croa 1-1 2 (55%) 1,30 U (60) 1,67
22/4 Servette Winterthur Challenge League - Swit 2-3 1 (63%) 1,68 - 2,08
22/4 Lafnitz Union Gurten Regionalliga Centre - Aust 2-0 1 (80%) 1,25 - 2,50
22/4 Aldosivi Newell's OB Primera Division - Arge 0-3 - 2,61 U (70) 1,53
22/4 Estoril V. Setubal Primera Liga - Port 3-0 - 2,26 U (65) 1,53
22/4 Bordeaux Bastia 1 Ligue - Fran 2-0 1 (63%) 1,37 - 2,05
22/4 FC Basel Vaduz Superleague - Swit 2-2 1 (85%) 1,20 - 2,88
22/4 Houston San Jose Major League - Unit 2-0 1 (70%) 1,95 O (70) -
22/4 Dep. Espanol Colegiales Primera B Metropolitana - Arge 3-0 - 1,74 U (60) 1,55
22/4 U. de Chile S. Wanderers Primera Div - Chil 2-0 1 (63%) 1,45 - 2,30
22/4 GA Eagles Groningen Eredivisie - Neth 2-3 - 1,81 O (60) 1,53
22/4 Sligo Rovers Derry City Premier Division - Irel 1-1 2 (55%) 2,11 - 1,73
22/4 Racing Atletico Tucuman Primera Division - Arge 4-3 1 (63%) 1,51 - 1,85
22/4 Deportivo Del Zulia Monagas Primera Div - Vene 2-1 2 (70%) 2,36 U (60) 1,65
22/4 Boy. Patriotas La Equidad Primera A - Colo 1-1 - 2,01 U (80) 1,48
22/4 Potosi Jorge Wilstermann Liga Profesional - Boli 4-0 1 (70%) 1,51 - 2,10
22/4 Banfield Quilmes Primera Division - Arge 2-0 1 (80%) 1,68 - 1,75
22/4 Portland Vancouver Major League - Unit 2-1 1 (80%) 1,68 O (65) 1,70
22/4 Ind. Del Valle Clan Juvenil Serie A - Ecua 4-1 1 (63%) 1,41 U (60) 1,65
23/4 Caldas Alianza Petrolera Primera A - Colo 0-2 - 3,26 U (60) 1,60
23/4 The Strongest Guabira Liga Profesional - Boli 3-3 1 (85%) 1,22 O (70) 1,36
23/4 Queretaro Jaguares Primera Div - Mexi 2-2 1 (63%) 1,81 - 2,00
23/4 Carabobo Aragua Primera Div - Vene 3-0 1 (63%) 1,68 - 1,94
23/4 Bucaramanga Pasto Primera A - Colo 1-0 - 3,21 U (60) 1,53
23/4 Rosario Central Gimnasia Primera Division - Arge 2-1 - 4,77 U (70) 1,53
23/4 River Plate Ecuador Cuenca Serie A - Ecua 2-0 X (55%) 3,32 U (60) 1,67
23/4 New York Columbus Crew Major League - Unit 2-0 - 1,71 U (60) 2,25
23/4 New England DC United Major League - Unit 2-2 1 (80%) 1,74 - 2,05
23/4 Dallas Kansas City Major League - Unit 1-0 - 3,42 U (70) 1,75
23/4 Envigado Millonarios Primera A - Colo 1-2 - 3,62 U (65) 1,53
23/4 Isidro FAS Primera Div - El S 0-1 - - U (70) -
23/4 Alianza Aguila Primera Div - El S 0-1 - - U (60) -
23/4 St Albans Bulleen Lions Victoria Premier - Aust 1-2 2 (55%) 2,31 - 2,20
23/4 Fagiano O Montedio J League 2 - Japa 2-1 - 3,01 U (70) 1,50
23/4 Manly Rockdale NSW Premier - Aust 3-3 2 (55%) 2,64 O (70) 1,40
23/4 Chita Zenit Irkutsk PFL EAST - Russ 5-0 1 (80%) 1,27 - 2,50
23/4 Sangju Sangmu Gwangju K-League Classic - Kore 1-0 - 3,11 U (60) 1,67
23/4 Hong Kong Rangers Glory Sky Premier - Hong 5-2 - 1,74 - 2,30
23/4 Capalaba Rochedale Brisbang Premier - Aust 1-2 2 (55%) 1,58 O (85) 1,33
23/4 Seoul E-Land Suwon FC K - League Challenge - Kore 0-0 2 (65%) 2,46 U (60) 1,65
23/4 Luch-E. Vladivostok FK Tosno National League - Russ 1-1 - 1,84 U (70) 1,63
23/4 Vysocina Jihlava Dukla Prague U21 - Czec 1-1 - 1,81 O (85) 1,30
23/4 Krasnodar Youth Arsenal Youth Premier League B Teams - Russ 1-2 1 (63%) 1,25 - 2,75
23/4 Umraniyespor M. Idmanyurdu U 21 Gr. 1. Lig - Turk 1-0 1 (80%) - - -
23/4 Boluspor Bandirmaspor U 21 Gr. 1. Lig - Turk 3-2 1 (80%) - - -
23/4 Avarta Greve 2nd Division Pulje 2 - Denm 4-1 - 1,51 - 2,30
23/4 Condor Hamburg Wedel Oberliga Hamburg - Germ 4-3 2 (55%) 2,01 O (85) -
23/4 Rec. de Huelva Melilla Second Div B G4 - Spai 1-1 - 3,11 U (80) 1,44
23/4 Eskisehirspor Sivasspor U 21 Gr. 1. Lig - Turk 0-0 2 (55%) - - -
23/4 Numancia Tenerife Secunda Division - Spai 1-1 - 3,01 U (65) 1,50
23/4 Boluspor Bandirmaspor TFF 1 Lig - Turk 4-1 1 (80%) 1,51 - 2,08
23/4 Lealtad Ponferradina Second Div B G1 - Spai 2-2 - 2,51 U (60) 1,50
23/4 Valladolid B Tudelano Second Div B G1 - Spai 0-0 - 2,21 U (60) 1,50
23/4 Celta Vigo B CD Boiro Second Div B G1 - Spai 0-3 1 (85%) 1,14 - 2,08
23/4 Rayo Majadahonda Socuellamos Second Div B G2 - Spai 1-0 1 (70%) 1,56 - 1,62
23/4 Ebro Mallorca B Second Div B G3 - Spai 2-2 - 3,32 U (70) 1,48
23/4 AE Prat Gava Second Div B G3 - Spai 0-1 - 2,11 U (60) 1,67
23/4 Diyarbakirspor Orduspor 3nd Lig G3 - Turk 1-0 1 (85%) - - -
23/4 Ordabasy Tobol Premier League - Kaza 1-2 - 3,31 U (80) 1,57
23/4 FC Astana Taraz Premier League - Kaza 4-0 1 (85%) 1,13 - 3,00
23/4 Sassuolo Napoli Serie A - Ital 2-2 2 (70%) 1,36 - 2,50
23/4 Sp. Reggina 1914 V.Francavilla GC Lega Pro - Ital 3-2 - 1,81 U (65) 1,62
23/4 Lecce Messina GC Lega Pro - Ital 0-1 1 (63%) 1,86 - 1,70
23/4 Vibonese Catanzaro GC Lega Pro - Ital 2-1 - 3,01 U (65) 1,60
23/4 Gumushanespor Eyupspor 2nd Lig Kirmizi - Turk 3-0 1 (63%) - - -
23/4 Nigde Kastamonuspor 2nd Lig Kirmizi - Turk 0-2 - - U (65) -
23/4 Karsiyaka Trabzon 2nd Lig Kirmizi - Turk 7-3 1 (63%) - - -
23/4 Aydinspor Bugsasspor 2nd Lig Kirmizi - Turk 0-1 - - U (65) -
23/4 Kayseri Ankaragucu 2nd Lig Kirmizi - Turk 1-4 2 (80%) - - -
23/4 Hatayspor Tuzlaspor 2nd Lig Kirmizi - Turk 0-0 1 (63%) - U (60) -
23/4 Tokatspor Sariyer 2nd Lig Kirmizi - Turk 1-0 - - U (60) -
23/4 Beylerbeyi Kartalspor 3nd Lig G1 - Turk 0-0 1 (70%) - - -
23/4 Cizrespor Manavgat 3nd Lig G1 - Turk 4-0 1 (63%) - - -
23/4 Demirspor Kutahyaspor 3nd Lig G1 - Turk 1-0 1 (63%) - - -
23/4 Kozan Corum 3nd Lig G1 - Turk 0-1 - - U (60) -
23/4 Dardanelspor Bodrum 3nd Lig G2 - Turk 2-1 2 (55%) - - -
23/4 Halide Edip Ad. Tire 1922 Spor 3nd Lig G2 - Turk 4-2 1 (63%) - - -
23/4 Oyak Dersimspor 3nd Lig G2 - Turk 3-0 1 (70%) - - -
23/4 Silivrispor Kirikkale 3nd Lig G2 - Turk 3-1 1 (70%) - - -
23/4 Batman Yomraspor 3nd Lig G2 - Turk 0-2 - - U (70) -
23/4 Tarsus Yurdu Orhangazispor 3nd Lig G3 - Turk 1-3 1 (63%) - - -
23/4 Bayrampasa Denizli 3nd Lig G3 - Turk 3-1 1 (63%) - - -
23/4 Bergama Afjet Afyonspor 3nd Lig G3 - Turk 1-0 2 (55%) - - -
23/4 12 Bingol Spor Darica G Birligi 3nd Lig G3 - Turk 1-0 - - U (60) -
23/4 Maltepespor Payas Belediye 3nd Lig G3 - Turk 0-0 - - U (60) -
23/4 Muglaspor Sakaryaspor 3nd Lig G3 - Turk 1-0 2 (55%) - - -
23/4 Mlada Boleslav Brno U21 - Czec 3-2 1 (63%) 1,92 O (85) 1,35
23/4 Angusht Nazran Stavropol PFL SOUTH - Russ 1-3 - 1,92 U (65) 1,63
23/4 Novokubansk Afips PFL SOUTH - Russ 0-1 2 (55%) 1,58 - 1,83
23/4 Druzhba Rostov PFL SOUTH - Russ 0-2 - - U (60) -
23/4 Thisted Hvidovre 2nd Division Pulje 2 - Denm 2-0 - 3,82 U (65) 2,20
23/4 Sukhothai Port FC Premier - Thai 2-3 2 (55%) 2,61 O (70) -
23/4 Jablonec Pribram 1 Liga - Czec 2-4 1 (70%) 1,37 - 2,08
23/4 Wurzburg Nuremberg 2 Bundesliga - Germ 1-1 - 3,42 U (60) 1,53
23/4 Sandhausen Karlsruhe 2 Bundesliga - Germ 4-0 - 2,11 U (65) 1,62
23/4 Nordhausen Neustrelitz Regionalliga Northeast - Germ 2-1 1 (80%) 1,49 - 2,44
23/4 Znamya Solaris PFL WEST - Russ 1-2 2 (55%) - - -
23/4 Young Boys Bern Lugano Superleague - Swit 1-2 1 (63%) 1,54 O (65) 1,50
23/4 Skive Koge 1st Division - Denm 2-1 - 2,81 U (60) 1,60
23/4 Vendsyssel Naestved 1st Division - Denm 1-1 1 (63%) 1,63 - 2,00
23/4 Roskilde Gladsaxe 1st Division - Denm 1-2 1 (80%) 1,41 - 2,15
23/4 Fremad Amager Vejle 1st Division - Denm 2-3 - 2,61 O (60) 1,80
23/4 Erfurt Munster 3 Liga - Germ 0-0 - 2,91 U (65) 1,57
23/4 Kufstein SAK Salzburg Regionalliga West - Aust 4-0 - 1,41 O (60) 1,43
23/4 Worgl Eugendorf Regionalliga West - Aust 3-0 - 2,26 O (70) 1,43
23/4 Niendorf TUS Osdorf Oberliga Hamburg - Germ 1-1 - 2,21 O (85) -
23/4 Rugenbergen Barmbek-U Oberliga Hamburg - Germ 3-1 - 2,76 O (60) -
23/4 Pinneberg Altona Oberliga Hamburg - Germ 1-1 - 1,54 O (70) -
23/4 Strausberg TB Berlin Oberliga NOFV North - Germ 1-2 - 1,61 O (70) -
23/4 Frankfurt Rathenow Oberliga NOFV North - Germ 0-2 2 (80%) 1,03 O (80) -
23/4 Rostock II Victoria Seelow Oberliga NOFV North - Germ 0-2 - 2,26 O (70) -
23/4 Altluedersdorf Charlottenburg Oberliga NOFV North - Germ 5-1 - 4,00 O (70) -
23/4 Tor. Armavir Spartak Vladikavkaz PFL SOUTH - Russ 1-0 1 (80%) 1,25 - 2,10
23/4 Wismut Gera Halberstadt Oberliga NOFV South - Germ 0-1 2 (55%) 2,16 - -
23/4 CZ Jena II SV Merseburg 99 Oberliga NOFV South - Germ 4-5 - - O (60) -
23/4 Rudolstadt Bsg Chemie Leipzig Oberliga NOFV South - Germ 1-4 2 (65%) 1,84 - -
23/4 Freiburg II Hollenbach Oberliga Bade Wurttemberg - Germ 4-1 1 (85%) 1,10 - -
23/4 ETSV Weiche Hildesheim Regionalliga North - Germ 4-2 1 (70%) 1,58 - 1,85
23/4 Norderstedt Luneburg Regionalliga North - Germ 2-0 - 1,81 U (60) 1,75
23/4 Z. Penza Metallurg Lipetsk PLF CENTER - Russ 1-3 2 (55%) 2,61 - 1,68
23/4 Kukesi Tirana Kategoria Superiore - Alba 4-1 1 (63%) - U (65) -
23/4 Laci Skenderbeu Kategoria Superiore - Alba 1-5 - - U (85) -
23/4 Aris Thessaloniki Agrotikos Asteras Football League (1) - Gree 2-0 1 (85%) 1,11 - 2,40
23/4 Akzhaiyk Uralsk Kaisar Kyzylorda Premier League - Kaza 1-0 X (55%) 3,11 U (65) 1,52
23/4 Baltika Kaliningrad Sibir Novosibirsk National League - Russ 1-1 - 2,11 U (65) 1,60
23/4 Spartak Nalchik Tambov National League - Russ 0-1 - 3,01 U (60) 1,55
23/4 Bangkok Utd Pattaya Utd Premier - Thai 5-1 1 (63%) 1,34 O (70) -
23/4 Vitesse Feyenoord Eredivisie - Neth 0-2 2 (55%) 1,63 - 2,40
23/4 Sparta ADO Den Haag Eredivisie - Neth 0-1 - 3,52 O (60) 1,65
23/4 Admira First Vienna Regionalliga East - Aust 0-1 2 (80%) 1,74 - 2,42
23/4 Sambenedettese Santarcangelo GB Lega Pro - Ital 2-3 - 3,21 U (65) 1,62
23/4 U. Fondi Foggia GC Lega Pro - Ital 2-2 2 (55%) 2,51 - 1,50
23/4 Robur Siena Viterbese GA Lega Pro - Ital 3-2 - 2,94 U (60) 1,55
23/4 Split Lok Zagreb 1.NHL - Croa 0-0 - 2,11 U (60) 1,48
23/4 Shirak Alashkert Premier - Arme 0-1 2 (65%) 3,01 - 1,63
23/4 Lok Leipzig Carl Zeiss Jena Regionalliga Northeast - Germ 1-2 2 (65%) 1,86 - 2,00
23/4 Concordia Hamburg Dassendorf Oberliga Hamburg - Germ 0-4 2 (55%) 1,84 O (60) -
23/4 Milan Empoli Serie A - Ital 1-2 1 (80%) 1,36 - 2,40
23/4 Sampdoria Crotone Serie A - Ital 1-2 1 (63%) 1,91 - 2,10
23/4 Udinese Cagliari Serie A - Ital 2-1 1 (63%) 1,85 - 2,20
23/4 Lazio Palermo Serie A - Ital 6-2 1 (80%) 1,14 - 3,10
23/4 FC Chayka Peschanokopskoye Mashuk-KMV PFL SOUTH - Russ 3-1 1 (80%) 1,45 - 1,85
23/4 Legion-Dynamo Makhachkala Kuban-2 PFL SOUTH - Russ 1-0 - 2,61 U (60) 1,70
23/4 Skala Stryi Kolos Kovalivka Persha Liga - Ukra 1-2 2 (65%) - - -
23/4 Oldenburg Meppen Regionalliga North - Germ 2-0 2 (65%) 1,71 - 2,00
23/4 Zira Neftchi Baku Premier - Azer 2-2 - 1,76 U (65) 1,43
23/4 AZAL Baku Kapaz Premier - Azer 1-2 2 (55%) 1,54 U (65) 1,73
23/4 Qarabag Sumgayit Premier - Azer 2-1 1 (70%) 1,25 U (60) 1,60
23/4 Sparti Kallithea Football League (1) - Gree 2-1 1 (63%) 2,01 U (60) 1,65
23/4 Panelefsiniakos Kissamikos Football League (1) - Gree 2-1 - - U (60) -
23/4 OFI Crete N. Acharnaikos Football League (1) - Gree 3-0 1 (80%) 1,22 - 2,05
23/4 Apollon Smyrnis Kalloni Football League (1) - Gree 4-0 1 (85%) 1,12 - 2,75
23/4 Trikala Aiginiakos Football League (1) - Gree 5-0 1 (80%) 1,34 - 1,65
23/4 Holbaek Vejgaard B 2nd Division Pulje 1 - Denm 3-0 1 (70%) 1,68 - 2,15
23/4 Shinnik Yaroslavl Sokol Saratov National League - Russ 1-0 - 3,52 U (60) 1,63
23/4 Dinamo Moscow Mordovia Saransk National League - Russ 2-1 1 (80%) 1,51 - 1,75
23/4 Burnley Man Utd Premier League - Engl 0-2 2 (55%) 1,64 - 1,67
23/4 Oberhausen Wuppertal Regionalliga West - Germ 2-0 1 (80%) 1,58 - 2,15
23/4 Mallorca Cordoba Secunda Division - Spai 1-1 - 3,52 U (60) 1,65
23/4 Sliema Mosta Premier - Malt 1-1 1 (70%) - - -
23/4 FC Krasnodar Arsenal Tula Premier League - Russ 2-0 1 (70%) 1,31 - 1,85
23/4 Balikesirspor Altinordu U 21 Gr. 1. Lig - Turk 3-0 1 (63%) - - -
23/4 Jeunesse Esch Niedercorn Division Nationale - Luxe 0-2 - - O (70) -
23/4 Jeunesse Canach Rosport Division Nationale - Luxe 0-2 - - O (65) -
23/4 Union Luxembour Fola Esch Division Nationale - Luxe 0-2 2 (65%) - O (65) -
23/4 Differdange 03 Rumelange Division Nationale - Luxe 2-0 1 (80%) - - -
23/4 Celta Vigo Betis Balompie Primera Div - Spai 0-1 1 (70%) 2,05 - 1,90
23/4 Feralpi Salo Reggiana GB Lega Pro - Ital 4-4 - 2,51 U (70) 1,60
23/4 Gubbio Venezia GB Lega Pro - Ital 0-0 2 (65%) 2,76 - 1,70
23/4 Maceratese Teramo GB Lega Pro - Ital 0-0 - 2,21 U (65) 1,65
23/4 St. Etienne Rennes 1 Ligue - Fran 1-1 - 3,09 U (65) 1,57
23/4 Ferreira Braga Primera Liga - Port 3-1 - 3,27 U (70) 1,60
23/4 Aves Famalicao Segunda Liga - Port 2-0 1 (70%) 1,68 - 1,65
23/4 Gil Vicente Cova Piedade Segunda Liga - Port 2-2 1 (70%) 1,74 - 1,67
23/4 Leixoes Olhanense Segunda Liga - Port 3-0 1 (63%) 1,31 - 2,05
23/4 Varzim Covilha Segunda Liga - Port 0-4 - 3,11 U (65) 1,57
23/4 Banik Ostrava Mas Taborsko FNL - Czec 1-0 1 (63%) 1,34 - 2,05
23/4 Pontevedra Coruxo Second Div B G1 - Spai 1-1 1 (63%) 1,45 - 1,90
23/4 R. Santander Caudal Second Div B G1 - Spai 4-0 1 (70%) 1,22 - 2,10
23/4 Levante B Villarreal B Second Div B G3 - Spai 1-1 - 3,26 U (60) 1,70
23/4 Eldense Valencia B Second Div B G3 - Spai 0-2 2 (65%) - - -
23/4 P. Tirana Teuta Durres Kategoria Superiore - Alba 5-1 1 (70%) - U (85) -
23/4 Palestino Cobresal Primera Div - Chil 3-2 1 (63%) 1,71 - 2,35
23/4 Atl. Venezuela Mineros de Guayana Primera Div - Vene 2-1 - 2,31 - 1,85
23/4 Solin NK Sesvete 2.NHL - Croa 1-0 1 (63%) 1,81 U (65) 1,75
23/4 Rudes Novigrad 2.NHL - Croa 2-0 1 (63%) 1,54 U (65) 1,55
23/4 Sparta Prague Viktoria Plzen 1 Liga - Czec 2-0 - 3,11 U (60) 1,62
23/4 Liverpool Crystal Palace Premier League - Engl 1-2 1 (63%) 1,46 - 2,25
23/4 Izarra Osasuna B Second Div B G1 - Spai 2-1 - 2,16 U (60) 1,62
23/4 Badalona Llagostera Second Div B G3 - Spai 0-1 - 1,61 U (65) 1,50
23/4 Senica Podbrezova Superliga - Slov 1-1 - 2,16 U (70) 1,62
23/4 Reus Alcorcon Secunda Division - Spai 0-0 - 2,11 U (80) 1,33
23/4 Santa Clara Uniao Madeira Segunda Liga - Port 0-0 - 2,61 U (60) 1,53
23/4 Ferrol Somozas Second Div B G1 - Spai 0-0 1 (80%) 1,17 - 2,10
23/4 Murcia El Ejido 2012 Second Div B G4 - Spai 2-0 1 (63%) 1,37 U (65) 1,62
23/4 A. Sanluqueno Jaen Second Div B G4 - Spai 2-0 - 2,06 U (65) 1,57
23/4 Extremadura Marbella Second Div B G4 - Spai 2-0 - 3,21 U (60) 1,62
23/4 Galatasaray Fenerbahce U 21 Gr. Super Lig - Turk 0-2 2 (55%) 2,81 O (70) 1,80
23/4 Strassen Dudelange Division Nationale - Luxe 0-3 2 (65%) - - -
23/4 Larissa A.O Xanthi Super League - Gree 1-0 - 3,19 U (60) 1,53
23/4 Panathinaikos Atromitos Athens Super League - Gree 1-0 1 (70%) 1,41 - 1,85
23/4 Olympiacos PAS Giannina Super League - Gree 5-0 1 (63%) 1,16 - 2,40
23/4 Iraklis 1908 Panaitolikos Super League - Gree 2-1 - 1,44 U (65) 1,62
23/4 Kassiopi Panionios Super League - Gree 1-0 - 1,81 U (65) 1,53
23/4 Levadiakos AEK Athens Super League - Gree 0-2 - 1,98 - 1,62
23/4 Zenit II Khimki National League - Russ 1-3 - 3,01 U (60) 1,63
23/4 Tarvas Maardu Esiliiga - Esto 3-4 - 2,41 O (70) 1,40
23/4 Atletico Parana Argentinos Jrs Primera Nacional - Arge 0-1 2 (65%) 1,92 U (65) 1,50
23/4 Unam Pumas Veracruz Primera Div - Mexi 0-2 1 (80%) 1,58 - 2,20
23/4 NYC FC Orlando Major League - Unit 1-2 1 (63%) 1,68 - 2,40
23/4 Estudiantes LP Huracan Primera Division - Arge 1-1 - 1,74 U (65) 1,57
23/4 Fano Modena GB Lega Pro - Ital 0-0 - 2,89 U (80) 1,60
23/4 SL de Quillota Colo Primera Div - Chil 1-0 - 1,63 - 2,35
23/4 Almagro Flandria Primera Nacional - Arge 1-1 - 2,89 U (85) 1,44
23/4 Sport Huancayo Garcilaso Primera Div - Peru 1-0 - 1,74 - 2,00
23/4 Juventus Genoa Serie A - Ital 4-0 1 (85%) 1,18 - 2,35
23/4 Real Madrid Barcelona Primera Div - Spai 2-3 1 (63%) 2,10 O (80) 1,36
23/4 Oeste Juventus Paulista Serie B - Braz 1-2 - 1,92 U (65) 1,75
23/4 Capivariano Barbarense Paulista Serie B - Braz 6-0 1 (63%) - - -
23/4 Xv de Pirac. Portuguesa Paulista Serie B - Braz 2-1 - - U (60) -
23/4 Sao Caetano Penapolense SP Paulista Serie B - Braz 2-3 1 (63%) 1,45 - 2,05
23/4 Guillermo Brown Gimnasia Jujuy Primera Nacional - Arge 1-0 - 1,81 U (65) 1,48
23/4 Sport Boys Blooming Liga Profesional - Boli 3-4 2 (55%) 2,76 O (85) 1,40
23/4 Ol. Lyon Monaco 1 Ligue - Fran 1-2 2 (65%) 2,40 O (60) 1,44
23/4 Porto Feirense Primera Liga - Port 0-0 1 (70%) 1,10 - 2,60
23/4 Atletico Rafaela Boca Juniors Primera Division - Arge 0-0 2 (55%) 1,92 - 1,75
23/4 San Martin Belgrano Primera Division - Arge 2-1 - 2,64 U (65) 1,57
23/4 Delfin Emelec Serie A - Ecua 3-3 - 3,62 U (80) 1,62
23/4 Estudiantes San Luis San Martin de T. Primera Nacional - Arge 3-3 - 2,11 U (65) 1,50
23/4 Bolivar San Jose Liga Profesional - Boli 3-1 1 (70%) 1,25 O (65) 1,43
23/4 Huila Atlético Nacional Primera A - Colo 0-1 2 (70%) 2,06 U (70) 1,53
24/4 Nacional FC Cerro Porteno Primera Div - Para 2-0 2 (70%) 1,81 - 2,25
24/4 CA River Plate Sarmiento Primera Division - Arge 1-1 1 (80%) 1,37 - 2,15
24/4 Oriente U. de Sucre Liga Profesional - Boli 1-0 1 (70%) 1,71 O (60) 1,70
24/4 Barcelona Fuerza Amarilla Serie A - Ecua 2-0 - 1,41 - 1,67
24/4 Minnesota United Colorado Major League - Unit 1-0 1 (63%) 2,51 O (85) 1,65
24/4 Talleres Godoy Cruz Primera Division - Arge 1-0 1 (63%) 1,61 - 1,57
24/4 Santa Fe Rionegro Aguilas Primera A - Colo 2-2 - 1,51 U (65) 1,53
24/4 Arsenal Independiente Primera Division - Arge 0-2 2 (65%) 1,92 - 1,62
24/4 Kingston City P. Melbourne Victoria Premier - Aust 2-2 - 2,01 O (70) 1,60
24/4 Budejovice Bohemians U21 - Czec 1-2 - 2,70 O (65) -
24/4 Pribram Jablonec U21 - Czec 1-0 - 2,71 O (85) 1,40
24/4 Spartak Moscow Ural Youth Premier League B Teams - Russ 4-0 1 (80%) 1,20 O (80) 1,44
24/4 Nosta Novotroitsk Z. Izhevsk PFL URAL - Russ 1-2 2 (65%) 1,88 - 1,78
227 / 363 211 / 332

Parashikime statistikore Algoritmike

Betguns.com është një faqe e cila jep sugjerime inteligjente mbi bastvënien. Tek ne do të gjeni parashikime (të përllogaritura me anë të algoritmave) mbi Futbollin, Basketbollin, Volejbollin dhe Garave me kuaj. Të gjitha ndeshjet analizohen nga algoritma, duke llogaritur përqindjen e shanseve më të mira. Përdoruesit kanë mundësi të shohin çdo ditë sugjerimet tona në seksionin “Parashikimet ditore”. Çdo person i cili ka interes mbi bastvënien tani ka në duart e tij një mjet i cili nuk sugjeron duke u bazuar në pikëpamjet subjektive (thashetheme, preferenca), por analizon statistikat dhe i paraqet ato shumë të thjeshtë (në përqindje) në mënyrë që të kuptohen lehtësisht nga të gjithë përdoruesit.